Biżuteria dla każdej kobiety

źródło: glamblog.pl

Biżuteria to nieodłączny element każdej stylizacji. Odpowiednio dobrana biżuteria nadaje uroku, elegancji i klasy. Jest przysłowiową „kropką nad i”. Dlatego każda kobieta powinna posiadać biżuterię nadającą się na różne okazje. Co możemy zaliczyć do takich elementów?

źródło: glamblog.pl

źródło: glamblog.pl

Podstawowym rodzajem biżuterii są kolczyki. Sprawdzają się w każdej sytuacji oraz przy każdym stroju. Jeżeli mamy problem z dobraniem innych dodatków, najlepiej postawić na bezpieczne rozwiązanie i wybrać kolczyki. Najpraktyczniejsze okażą się oczywiście wkręty. Będą pasować do wszystkiego. Warto posiadać kilka rodzajów wkrętów – eleganckich, subtelnych, uroczych i zabawnych – na każdą okazję.

źródło: boska.pl

źródło: boska.pl

Ostrożniej musimy natomiast dobierać kolczyki wiszące. Muszą one odpowiadać kształtowi twarzy, fryzurze i dopiero temu, co chcemy założyć. Jeżeli lubimy takie kolczyki, to ponownie warto się wyposażyć w kilka różnych par.

Jeżeli chodzi o kolczyki to mamy ogromny wybór również wśród materiałów, z których są wykonane oraz sposobów zdobienia – od tych zdobionych różnymi kamieniami, po kolczyki artystyczne, wykonane ręcznie.

źródło: szafa.pl

źródło: szafa.pl

Poza tym każda kobieta powinna wyposażyć się w perły, które dodają kobiecie klasy i elegancji. Perły sprawdzają się w różnych wersjach – jako krótkie naszyjniki, dłuższe sznury oraz bransoletki. Takie perły będą nadawać się na różne okazje – zarówno wieczorne przyjęcie, spotkanie ze znajomymi czy rodzinną kolację. Wszystko zależy od tego, jaki styl jest nam bliski i jak lubimy go urozmaicać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *