Inspiracje plażą

morskie wnętrze

Każde wakacje nieuchronnie zbliżają się do końca. Wracamy z kurortów wypoczynkowych z żalem, „że tak krótko”. Niestety nie można cały czas wypoczywać, ale to nie znaczy, że mamy nie wspominać wakacji. Będąc nad morzem, szukajmy inspiracji dla naszego wnętrza. Wystarczy połączenie kilku morskich elementów, a pomieszczenie zyska na morskim klimacie.

Kolorystyczne

Morze to oczywiście kolor niebieski, błękitny, jest on trochę trochę zimny ale przyjemny i świetnie sprawdzi się w jadalni. Słoneczna lub piaskowa żółć na podłodze, również przypomni o wakacyjnych przygodach na plaży. Ciekawym pomysłem na aranżację może również być zachód słońca, w końcu będąc na wakacjach w nadmorskim kurorcie, obowiązkowym punktem programu jest zachód słońca, który swym pięknem zachwyca każdego.

Materiały dekoracyjne

Morze to żagle – biała grubo pleciona bawełna, drewno – dawne drewniane żaglowce, a również wiklina – meble wiklinowe. Motywy morskich stworzeń, a więc wszystko co będzie w kształcie muszli, ryby czy rozgwiazdy również będzie tworzyć morski klimat.

Stworzenie takiej aranżacji na własną rękę nie powinno stanowić problemu, w końcu wystarczy powspominać i dzięki wspomnieniom budować klimat pomieszczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *