Kubki reklamowe – szczypta inspiracji

kubki reklamowe

Niewiele gadżetów reklamowych jest tak uniwersalnych i praktycznych, jak kubek. Wręczając kubki potencjalnym klientom, warto jednak postarać się wyróżnić – w końcu nie tylko my obdarowujemy ludzi tymi drobiazgami. Poznaj dostępne rodzaje nadruków i dowiedz się, gdzie najbardziej opłaca się je zamówić!

Nadruk bezpośredni

…czyli stosowany najczęściej. Polega na umieszczeniu dowolnej grafiki (na przykład logo i hasła reklamowego firmy) na powierzchni kubka. Farbę nanosi się na szkło w sposób zautomatyzowany, przy pomocy specjalnych maszyn, co najwygodniej jest robić, mając do dyspozycji kubki o klasycznym kształcie. Kubek powinien odznaczać się przyzwoitą jakością, ponieważ podczas nanoszenia nadruku będzie on poddany działaniu temperatury dochodzącej do 800 stopni!

Piaskowanie i efekt matu

A może miałbyś ochotę wręczyć klientowi kubek, który będzie posiadał na swojej powierzchni ciekawe zmatowienie, tworzące na przykład logo firmy? Umożliwi Ci to technologia piaskowania, która polega na starciu części zewnętrznej warstwy kubka. Piaskowanie doskonale sprawdza się podczas obróbki kubków szklanych lub wykonanych z porcelitu – całość wygląda wtedy nowocześnie i trójwymiarowo.

Precyzja grawera laserowego

Nikogo nie trzeba chyba przekonywać, że jeśli zależy nam na dokładnym „nadruku”, zawierającym liczne szczegóły, to nie ma lepszej metody, niż nowoczesny grawer laserowy. Dzięki tej technologii będziemy mogli nanieść napis lub grafikę nie tylko na klasyczny kubek ceramiczny, ale także na kubek termiczny lub charakteryzujący się niebanalnym kształtem.

Wysublimowany Art.-Print

Jest to niezwykle ciekawa metoda, która umożliwia otrzymanie obrazu o niezwykle wysokiej jakości. Można przy jej użyciu nanieść nadruk na zewnętrzną część kubka – nadruk będzie charakteryzował się niezwykle intensywnymi kolorami. Kubków wykonanych tą techniką niestety nie umyjemy jednak w zmywarce – mogłoby to spowodować uszkodzenie nadruku.

Kubki reklamowe najlepiej jest zamówić w drukarni – oczywiście sprawdzonej i mającej na koncie wiele udanych realizacji. Będziemy wówczas mieli wpływ na to, jak dokładnie będzie wyglądał gotowy produkt oraz… zyskamy gwarancję, że nasze zamówienie realizują najlepsi!

Najlepsze kubki reklamowe znajdziesz na stronie: http://www.opengift.pl/kubki-reklamowe,c-61.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *