Mata do masażu Beck Imperial zlikwiduje problemy z kręgosłupem

problemy, beck imperial,plecy,kręgosłup,Profesjonalna mata do masażu firmy Beck Imperial przeznaczona jest dla każdego. Jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy cierpią na bóle pleców, ale zadowolą i tych, którzy mają ochotę na chwilę relaksu. W dzisiejszych czasach prawie każdy jest skazany na stres, który pożera nas z każdym dniem coraz dotkliwiej. Napięcie mięśni, bóle pleców – to wszystko skutki szybkiego trybu życia, w którym nie mamy czasu dla siebie.

Podaruj sobie chwilę odprężenia

Wyjątkowe odprężenie po całym dniu pracy jest możliwe dzięki regulacji. Użytkownik maty Beck Imperial może ustawić indywidualne parametry masażu. Personalizacja wypoczynku  jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy lubia zmienny ucisk. Łatwość przechowywania składanej maty powoduje, że nie zajmuje ona miejsca, gdy nie chcemy trzymać ją na wierzchu. Wystarczy zrolować! Mata Beck Imperial nadaje się do położenia na podłodze, łóżku , fotelu czy dowolnej powierzchni. Każdy, kto zdecyduje się na jej kupno, ma szansę na relaks godny salonu masażu we własnym domu.

Bóle prysną jak mydlana bańka!

Mata Beck Imperial gwaranuje komfortowy masaż w obszarach takich jak ramiona, dolna część pleców, nogi – łydki i uda, biodra. Ten roluźniajacy masaż likwiduje napięci mięśni czy nerwobóle, dlatego wskazany jest dla tych, którzy cierpią również po kontuzjach, złamaniach czy z powodu reumatyzmu. Dla zapominalskich mata wyposażona jest w wyłącznik bezpieczeństwa – po 15 minutach mata wyłączy się samoistnie. Mata dostępna jest zarówno w miekkiej skórze – dla miłośników klasycznego stylu, jak i w materiale – dla tych, którzy cenią prawdziwą wygodę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *