Co można robić w wolnym czasie – sposoby na udany weekend

Przed Tobą kilka dni wolnego, a Ty nie wiesz, jak można je zagospodarować? Dzięki naszym pomysłom przeżyjesz ciekawy weekend, o którym będziesz mógł z wypiekami na twarzy opowiadać rodzinie i przyjaciołom!

Jedź rowerem w nieznane

Przejażdżka jednośladem po mieście, według ściśle określonego schematu? Brzmi nudno, prawda? Zupełnie czymś innym będzie postanowienie, że pojedziesz tam, gdzie oczy (i rower) Cię poniosą! Pamiętaj o zabraniu ze sobą ubrań, które będą odpowiednie podczas każdych warunków atmosferycznych – pogoda lubi przecież zaskakiwać. Zabierz ze sobą także zdrowy prowiant i dużą ilość wody.

Urządź garden party

Czas wcielić w życie to, co zwykle robią w filmach amerykańscy nastolatkowie i studenci – zabalować w ogrodzie! Przygotuj smaczne jedzenie, muzykę i wybierz motyw przewodni imprezy  (mogą to być gwiezdne podróże lub świat gangsterski), zaproś znajomych i ciesz się latem na świeżym powietrzu! Jeżeli nie dysponujesz ogrodem, możesz zawsze zaaranżować odpowiednio taras lub balkon – wystarczy, że umieścisz na nim ogrodowy stolik i trochę zieleni.

Spędź czas w sposób artystyczny

Czy jako dziecko pisywałeś wiersze, a jako nastolatek próbowałeś swoich sił w blogowaniu? Jeśli tak, to czas odświeżyć tamte wspomnienia i na nowo rozbudzić w sobie duszę artysty. Przeznacz weekend na pisanie, malowanie lub rzeźbienie. Możesz to robić w samotności, ale jeśli wolisz – zaproś do wspólnej zabawy przyjaciół lub drugą połówkę. Nie zapomnij uwiecznić tego, co uda Ci się stworzyć! Kto wie, może to, co miało być zabawą, okaże się szansą na ponowne odkrycie własnego talentu…?

Udaj się na trening nowej dyscypliny

Wyjście na siłownię może nie brzmi kusząco (przynajmniej dla większości z nas), ale już “pierwsze podejście” do zumby, bachaty czy tenisa jest całkiem ekscytujące! Weekend warto wykorzystać na spróbowanie czegoś, na co do tej pory nie mieliśmy czasu, siły lub pieniędzy. Bardzo możliwe, że to, czego spróbujesz, stanie się Twoją nową pasją!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *