Najlepsza drukarnia w Polsce

drukarnia

Z czym kojarzy Ci się Poznań? Zapewne ze znanym w całej Europie ratuszem, koziołkami, pięknem starych kamienic oraz szumem Warty. Niewiele osób wie jednak, ze to urocze miasto posiada także najlepszą w Polsce drukarnię. Poznaj jej ofertę!

OpenPrint – co ich wyróżnia

Jaka jest największa zaleta drukarni OpenPrint? Zdecydowanie różnorodność oferty! Niezależnie od tego, czy mamy pomysł na fajne kubki reklamowe, marzymy o wielkim i barwnym billboardzie czy może potrzebujemy ogromnej ilości kalendarzy – firma na pewno stanie na wysokości zadania. Katalogi, notesy, ale także koszulki czy plecaki wykonane przez specjalistów z poznańskiej drukarni odznaczają się wysoką jakością i bez wątpienia przetrwają długie miesiące (a niekiedy nawet lata) intensywnego użytkowania. Nie musimy zresztą wierzyć nikomu jedynie na słowo – jeśli zamawiamy wydruk na papierze, możemy bez problemu otrzymać darmową próbkę, aby ocenić, czy jego grubość i inne parametry nam odpowiadają. Wydruki powstają bardzo szybko, przy użyciu nowoczesnych maszyn offetowych – dzięki temu nie będziemy musieli tygodniami oczekiwać na realizację. Specjaliści z OpenPrint pomogą nam również zaprojektować idealne dla naszej firmy materiały reklamowe.

Ceny? Nie musisz się ich obawiać!

Czy można stworzyć firmę, która świadczy niezwykle różnorodne usługi wysokiej jakości, ale jednocześnie nie „zdziera” ze swoich klientów pieniędzy? OpenPrint jest dowodem na to, że tak! Poznańska firma wie, gdzie należy szukać oszczędności  – na pewno nie wolno rezygnować z jakości oferowanych wydruków. Dzięki przemyślanej strategii rynkowej, OpenPrint może poszczycić się najniższymi cenami w Polsce. Każde zamówienie jest uczciwie wyceniane, a po realizacji… wysłane kurierem zupełnie za darmo! Firma słynie również z ciekawych promocji, które są niezwykle atrakcyjne zwłaszcza dla młodych, rozwijających się firm – na przykład darmowego projektu wizytówek przy pierwszym zamówieniu, tanich plakatów (za 500 zapłacimy tylko 150, 75 zł) czy ulotek (wydruk 2 tysięcy wyniesie nas jedynie 87, 75 zł)! Jak widać, Ci, którzy twierdzą, że wysoka jakość nie może iść w parze z niską ceną, po prostu nie mają racji!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *