Niezwykle praktyczna farba tablicowa

źródło: home-u.pl

Farba tablicowa to idealne rozwiązanie w pokoju dziecięcym. Dzieci mogą po takiej ścianie pisać, malować, grać na niej i dobrze się przy tym bawić. A rodzice patrzą na to bezstresowo. Jednak warto zastanowić się, czy nie można takiej farby zastosować też w innych pomieszczeniach. Może być ona naprawdę niezwykle praktyczna. Możliwości jej wykorzystania można mnożyć i mnożyć.

Jest ona tak praktyczna choćby dzięki temu, że można nią malować wszystkie powierzchnie.

źródło: home-u.pl

źródło: home-u.pl

Weźmy pod uwagę choćby kuchnię. Jedna ze ścian pokryta farbą tablicową, może służyć do zapisywania różnych notatek. Można na niej robić listę zakupów i dopisywać pozycje kiedy tylko coś się nam przypomni. Można również rozpisać na niej plan lekcji dzieci, by zawsze mieć go na oku. Taka ściana to również dobre miejsce do przekazywania informacji domownikom.

źródło: home-u.pl

źródło: home-u.pl

W kuchni można ją też zastosować na meblach. Można choćby na frontach szafek napisać, co się w nich znajduje. Każdy bez problemu znajdzie te akcesoria, które są mu potrzebne. Podobnie możemy opisywać szafki w innych meblach – choćby komodzie. Ciekawie prezentują się też doniczki, na których umieszczamy nazwy roślin. Możemy również na oparciach krzeseł w jadalni napisać, kto na nich siedzi.

źródło: home-u.pl

źródło: home-u.pl

Taka ściana pokryta farbą tablicową to również świetne rozwiązanie do gabinetu. Na ścianie możemy stworzyć kalendarz i zaznaczać w nim spotkania i różne ważne terminy oraz sprawy do załatwienia. Dzięki temu o niczym nie zapomnimy. Każdy może też poszukać innych ciekawych możliwości i korzystać z takich praktycznych rozwiązań. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *