Pomysły na prezenty dla taty

Dzień taty - pomysł na prezent

Dzień Ojca – czyli jednego z najważniejszych mężczyzn w życiu każdego z nas – wypada już za parę tygodni. W dniu jego święta warto podarować tacie wyjątkowy prezent. Sprawdź nasze propozycje!

  • Zestaw męskich kosmetyków

Dzisiejsi mężczyźni wiedzą o tym, że oni również powinni o siebie dbać. Męska skóra wymaga jednak innej pielęgnacji, niż ta kobieca. Doskonałym pomysłem jest więc obdarowanie taty zestawem męskich kosmetyków. Twoja mama też na pewno ucieszy się z takiego prezentu dla męża!

  • Wygodna piżama

Twój tata śpi w starym dresie lub wyciągniętej koszulce? Zmień to! Z okazji jego święta podaruj mu elegancką, ale jednocześnie wygodną męską piżamę, która sprawi, że… będzie czuł się jak dżentelmen również w nocy! Wybierając piżamę, weź pod uwagę temperaturę, jaka panuje w Waszym domu i sypialni rodziców.

  • Wyjątkowy kufel do piwa

Istnieje legenda, że gdzieś w Polsce żyje mężczyzna, który nie lubi pić piwa… Jeżeli tym tajemniczym mężczyzną nie jest Twój tata, to na pewno ucieszy się on z personalizowanego kubka, w którym zmieści się duże (lub bardzo duże) piwo.

  • Lot w tunelu aerodynamicznym

Coś dla ojców – fanów mocniejszych wrażeń. Możesz taki lot wykupić wyłącznie dla swojego taty, ale jeśli masz ochotę (i nie boisz się wysokości), zawsze możecie skorzystać z niego razem. To zdecydowanie bardzo Was do siebie zbliży!

  • Czytnik e-booków

Mężczyźni chętniej czytają książki, kiedy mają do tego “wypasiony” sprzęt. Doskonałym prezentem na Dzień Ojca będzie zatem lekki i nowoczesny czytnik, na którym tata zmieści całą swoją biblioteczkę, a jednocześnie zawsze będzie mieć dostęp do swoich ulubionych tytułów!

  • Zestaw precyzyjnych narzędzi

Twój tata to prawdziwa złota rączka, która uwielbia wykonywać drobne domowe naprawy? Pokaż mu, że to doceniasz i podaruj mu pięknie zapakowane, precyzyjne narzędzia! Jeśli tata lubi zajmować się raczej elektroniką, możesz wybrać właśnie taki zestaw. W końcu… z tego, że głowa rodziny posiada smykałkę do napraw, korzyści mają wszyscy domownicy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *