Transport osobowy, czyli jak uciec przed agresywną kobietą?

Kobiety czasem potrafią mężczyzną wyprowadzić z równowagi. Niestety wszystko zaczyna przybierać zupełnie inne znaczenie, kiedy kobieta próbuje swoją agresję wyładować na mężczyźnie. W takiej sytuacji był pan Maciej, który postanowił zakończyć ten toksyczny związek i wyjechać transportem osobowym do Niemiec, aby ułożyć sobie życie na nowo. Problem polegał jednak na tym, że kobieta, z którą był, nie chciała go tak łatwo wypuścić.

Transport osobowy i zła kobieta

Próba zatrzymania transportu osobowego

Mężczyzna postanowił zejść kobiecie z drogi, kiedy zauważył, że wzbiera w niej agresja. Udał się na dworzec, ponieważ tego samego dnia wyjeżdżał transportem osobowym do Niemiec. Niestety nie przewidział, że kobieta postanowi zatrzymać bus, którym jechał. Próbowała nawet rzucać się pod koła pojazdu, jednak uniemożliwili jej to pracownicy dworca. Transport osobowy do Niemiec wyjechał spokojnie z dworca i podążał do celu. Na szczęście pasażerowie nie wiedzieli do jakiego mężczyzny kobieta krzyczy, dlatego pan Maciej nie musiał czuć wstydu. Choć dziś przyznaje, że czuł się mało komfortowo, bo wydawało mu się, że wszyscy wiedzą do kogo były adresowane słowa agresywnej kobiety na dworcu.

Dziś w Niemczech

Po kilku godzinach transport osobowy dojechał do Niemiec. Początkowo, przez kilka dni, pan Maciej mieszkał w motelu, ale szybko znalazł sobie zatrudnienie i wynajął mieszkanie. Dziś jest w związku z inną kobietą, która pozwala mu się realizować i z pewnością nie wybucha taką agresją, jak poprzednia partnerka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *