Warszawa, czyli tam, gdzie klimatyzacja zaskakuje

Klimatyzacja bywa stosowana zarówno w domach, jak i w pracy, gdzie spędzamy dużo czasu. Klimatyzatory to niewielkie urządzenia, które instaluje się na suficie lub na ścianie. Ich praca powoduje, że latem może uzyskać przyjemny chłód, a zimą użytkownik może podgrzać atmosferę w mieszkaniu.

Niespodzianka prosto z… klimatyzatora

Zupełnie inną rolę pełnił klimatyzator. Warszawa okazała się miastem, które ukrywa w sobie niemal filmowe tajemnice, ponieważ klimatyzacja w jednym z mieszkań ukrywała w sobie posag – sakiewkę z pieniędzmy! Jak doszło do tego zadziwiającego odkrycia?

klimatyzacja warszawa

Sprawdź swój klimatyzator

Klimatyzacja, którą chciała wyczyścić nowa właścicielka mieszkania, jakie nie było zamieszkane przez wiele lat, kryła w sobie prawdziwy skarb, który dosłownie spadł na kobietę, gdy ta stała pod nim na drabinę. To ponad milion złotych! Nie wyglądają one na świeże, jednak nie stracily na wartości. Poprzedni właściciel mieszkania musiał użyć sprzętu jako kryjówki. Klimatyzacja wygląda na starą i nikt do tej pory do niej nie zaglądal, bo i po co? Tymczasem wewnątrz zamknięte były pieniądze, które obecnie należą się właśnie pani domu. Ta była tak zaskoczona, że poszła ze znaleziskiem na policję aby upewnić się, że nikogo nie okrada. Policja okazała się jednak bezradna i odeslała kobietę z powrotem do domu, gratulując jej. Informacja jednak rozeszła się do tego stopnia, że wielu innych ludzi od razu zajrzało co ukrywa ich klimatyzacja. Nawet jeśli nie znajdą tam niczego oprócz kurzu, to taki zabieg bardzo się przyda, gdyż system należy czyścić regularnie z powodów zdrowotnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *