Nie wiesz co kupić na prezent ślubny? Sprawdź te inspiracje

prezent ślubny - pomysły

Zaproszeni na ślub stają przed dylematem wyboru odpowiedniego prezentu ślubnego. Podczas jego wyboru nie sposób kierować się wyłącznie kryterium finansowym. Bo co z tego, że wydamy na prezent ślubny poważną sumę, jeśli nie przyniesie on zadowolenia nowożeńcom? Jak uniknąć złego wyboru? Najlepiej postawić na rzeczy, które są zarówno ładne, jak i funkcjonalne. Oto kilka przykładów, co można kupić na prezent ślubny.

  • Prezenty coraz częściej są zastępowane przez „kopertę”. Kiedy wynika to z życzenia samych nowożeńców, wtedy wszystko jest „ok” – prosto i z gwarancją zadowolenia „młodych”. Ale kiedy nie wskazują, co chcieliby otrzymać, wtedy oryginalny pomysł na prezent ślubny jest gwarancją zapamiętania naszego podarku.
  • Pościel to praktyczny prezent ślubny, który z powodzeniem może łączyć w sobie funkcjonalność i piękny wygląd. Na dobrą sprawę, pościel to prezent, który nawet jeśli zostanie zdublowany, wcale nie musi się zmarnować ani sprawić problemu w jego przechowywaniu. Zapasowy komplet pościeli sprawdzi się przy okazji odwiedzin gości, którzy zostają na noc lub też „na później” – kiedy przyjdzie zastąpić obecnie używaną, już wysłużoną pościel.
  • Zastawa stołowa to kolejna propozycja. Jeśli obawiamy się kosztu takiego prezentu, wcale nie musimy od razu kupować pełnego serwisu obiadowego.

zastawa jako prezent ślubnyZamiast niego, pięknym prezentem będzie komplet porcelanowych filiżanek lub kubków. Ciekawym rozwiązaniem są zestawy, w których poza filiżankami lub kubkami, w skład wchodzą takie elementy jak imbryczek, cukiernica, mlecznik. Poza serwisem do kawy i herbaty można podarować paterę do serwowania deserów.

  • Pościel i zastawa stołowa to pozycje, które wśród prezentów ślubnych cieszą się najlepszą opinią, zarówno obdarowujących, jak i nowożeńców. Niezależnie od stopnia pokrewieństwa czy zacieśnienia relacji z młodą parą, powyższe propozycje dają nam gwarancję, że prezent ślubny będzie stosowny i nie wywoła niesmaku. Co więcej, dzięki sklepom internetowym z wysokogatunkowymi artykułami dekoracyjnymi i wyposażeniem wnętrz w przystępnych cenach, takich jak artdecor24.pl, sam wybór i zakup nie musi zająć nam wiele czasu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *