Wybieramy idealny prezent ślubny dla pary młodej

Udział w ceremonii zaślubin oraz w następującym po niej weselu, na ogół wiąże się z tym, iż musimy podarować Parze Młodej prezent. Często decydujemy się na podarowanie gotówki w kopercie, tłumacząc iż młodzi najlepiej zdecydują na co wydać uzyskane w ten sposób pieniądze. Są jednak i tacy goście, którzy przykładają dużą wagę do idealnego prezentu ślubnego i pragną wybrać taki dar, który będzie piękną pożyteczną pamiątką. Prezenty ślubne jakie wybierają goście weselni na ogół są związane z wyposażeniem domu czy też z hobby państwa młodych. Warto kupić im coś, co będzie się przydawać w codziennym życiu, co i tak będzie musiało zostać przez nich zakupione.

fot.buygiftsforhim.com

Wyposażenie domowe

Takie elementy jak zastawa stołowa, kubek do kawy (idealny dla kawosza),kieliszki do wina, nowa pościel, garnki, sprzęty agd czy rtv, takie jak mikrofalówki, zmywarki, żelazka itp. – wszystko to z całą pewnością będzie potrzebne parze młodej. Jeżeli więc nie chcemy iść na łatwiznę i podarować im gotówki w kopercie warto zdecydować się na bardziej spersonifikowany prezent, który będzie dla nich wiele znaczyć.

Wycieczka lub spa

Dobrym pomysłem na udany prezent jest również prezent grupowy. Warto zorganizować się w kilka rodzin, i przed ślubem wykupić za większą, uzbieraną wspólnie kwotę wymarzoną wycieczkę dla pary młodej, lub weekendowy pobyt we dwoje w romantycznym spa. Jest to doskonały prezent ślubny, który sprawi parze młodej wiele radości, i którego z całą pewnością nigdy nie zapomną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *