Jak powinny wyglądać pokoje pracownicze?

pokoje dla pracowników

Jeśli stajesz przed wyzwaniem, jakim jest znalezienie pokoi dla swoich pracowników, zapewne wiesz, z iloma trudnościami możesz się spotkać. Jak wybrać pokoje pracownicze? Na co zwrócić uwagę? Odpowiadamy w artykule!

Odległość od miejsca pracy

Pamiętaj, że niższy koszt hotelu położonego w pewnym oddaleniu od miejsca pracy często związany jest z dodatkowymi opłatami za dojazd. Dlatego w pierwszej kolejności zwróć uwagę na hotele pracownicze położone najbliżej miejsca wykonywanej pracy.

Wyposażenie pokoi

Dla pracowników najważniejsze będą zapewne aspekty takie jak: telewizor, wifi i ilość łazienek w budynku. Zwróć uwagę na wyposażenie dodatkowe: czajnik, dostęp do kuchni. Dowiedz się, jaki zasięg ma wifi i jaka jest szybkość internetu. Pracownicy na pewno po pracy będa chcieli oglądać filmy czy po prostu zrelaksować się przy laptopie. Dobre wifi to podstawa.

Kuchnia w hotelu

Bardzo ważna jest możliwość samodzielnego przygotowywania posiłków przez pracowników. Dlatego pokoje pracownicze powinny mieć dostęp do kuchni, w której pracownicy będą mogli przygotować śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacje czy kanapki do pracy na następny dzień. W kuchni pracowniczej można zrobić także herbatę lub kawę, co jest niezwykle ważne dla osób pracujących np. na budowie. Codzienna dawka kofeiny to bardzo ważna sprawa – nie pozbawiaj jej swoich pracowników!

Dostępność terminu

Pokoje pracownicze najlepiej rezerwować z wyprzedzeniem. Nie zostawiaj tego tematu na ostatnią chwilę. Oczywiście jest szansa, że znajdziesz idealny hotel, ale tak naprawdę jest ona niewielka. Dobry i tani hotel pracowniczy warto rezerwować dużo wcześniej, nawet kilka miesięcy przed planowanym wyjazdem. Dowiedz się, czy zaliczki są zwrotne czy bezzwrotne. Jeśli zaliczka będzie w całości zwrotna, warto zarezerwować pokoje pracownicze już w momencie planowania pracy. Oszczędzisz sobie w ten sposób dużo stresu.

Partner artykułu: Pracownicze.com.pl – noclegi pracownicze Łódź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *