Jak zaprosić dziewczynę na randkę?

Spotkałeś fantastyczną dziewczynę i chciałbyś poznać ją bliżej? Od tego zwykle zaczynają się wielkie miłości! Zobacz, jak w niebanalny sposób zaprosić kobietę na randkę!

Napisz do niej list

Coś dla prawdziwych romantyków i miłośników romansów w stylu retro! Dziewczyna na pewno będzie zadowolona, jeśli napiszesz jej piękny, odręczny list na eleganckiej papeterii. W końcu w każdej kobiecie żyje cząstka księżniczki, która pragnie być zdobywana i adorowana!

Zadedykuj jej utwór

Wiesz, że o określonej porze Twój obiekt westchnień słucha radia, na przykład podczas jazdy samochodem? Wykorzystaj to, dedykując jej piosenkę i prosząc ją o spotkanie o określonej porze! O takim zaproszeniu dziewczyna na pewno nigdy nie zapomni…

Przyjedź pod jej dom z kwiatami

Motorem, samochodem, a nawet tramwajem – chodzi o to, by zaskoczyć tę, którą chcesz zaprosić na randkę. Zwróć uwagę na to, by nie zjawiać się zbyt późno – nocne wizyty osób, których się nie spodziewamy, mogą wywołać ogromny niepokój.

“Porwij ją” z pracy lub ze szkoły

Jeśli kobieta, z którą chcesz się umówić, pracuje z Tobą lub studiuje, to po dniu pracy nie pozwól jej uciec do swoich zajęć! Zaproponuj jej, by wspólny czas jeszcze się nie kończył, po czym zaproś ją do samochodu i zabierz w ciekawe miejsce. Oczywiście, sposób ten najlepiej sprawdza się wtedy, gdy już jest między Wami chemia.

Zagadaj do niej podczas spaceru z psem

Na koniec sposób, który często jest wybierany przez osoby kochające psy! Posiadanie czworonożnego przyjaciela to nie tylko szansa na wspaniałą przyjaźń “międzygatunkową”, ale także okazja do tego, by zagadać do pięknej kobiety, którą często mijasz na spacerze. Podejdź do niej, skomplementuj jej czworonoga, a następnie ją samą. Kiedy zauważysz, że dziewczyna jest zainteresowana – zaproponuj jej wspólny spacer we dwoje… a raczej we czworo – razem z Waszymi psiakami!

Przy wyborze sposobu, w jaki zaprosisz dziewczynę na randkę, warto kierować się nie tylko oryginalnością samego pomysłu, ale także preferencjami (przyszłej) ukochanej. Dzięki temu staniecie się sobie naprawdę bliscy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *