Żyj modnie – czyli co lubią kobiety, a co mężczyźni

Słowo trendy może być przez nas bardzo różnie rozumiane. No, może nie tyle, co różnie, bo każdy wie, że jest to coś modnego. Jednak każdy może uważać, że różne rzeczy modne mogą być. Szczególnie duża różnica postrzegania właśnie tego występuje między większością spośród pań, a większością panów. Bo właśnie panie i panowie, słowo trendy używają w przypadku różnych rzeczy. A właściwie dwie różne dziedziny maja dla nich znaczenie w byciu trendy. Po krótce te dwa różne spojrzenia przedstawiamy poniżej.

Modnie u pań

Moda dla każdej z pań, to przede wszystkim to, jak się wygląda. Dla kobiety ma znaczenie ubranie, oczywiście modne, dodatki, także z panującą modą. Po za tym, ważna jest modna fryzura, no i oczywiście makijaż. I właśnie myśląc trendy, panie w tą stronę patrzą. W sferę wyglądu. Z tym kojarzy się panią wyrażenie trendy. I panie starają się niewątpliwie być właśnie trendy w tym względzie.

Pan myśli inaczej

Jednak dla pana, słowo trendy niekoniecznie kojarzy się z wyglądem. Można nawet powiedzieć, że dla większości panów trendy, to nie ubrania. Panowie myśląc trendy, spoglądają raczej na technologię. Trendy, to dla nich technologia. A tak dokładniej, to nowinki technologiczne. I panowie, raczej nie podążają tak za tym trendy. Co prawda, starają się, co jakiś czas zakupić nowy gadżet, wyjątkowy telefon, czy super nowoczesny sprzęt grający. W końcu chcą być po swojemu trendy. Jednak z racji kosztów technologicznych gadżetów, panowie znacznie rzadziej pozwalają sobie na zakupy, niż panie w względzie ubrań.
 

fot.blogcdn.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *