22 lutego 2024
77c10852-1daf-4f6a-83b7-8ec922eb1735-6853160

10 znaków, że znalazłaś tego jedynego

Jesteście już razem od jakiegoś czasu, ale wciąż nie jesteś pewna, czy on jest tym jedynym i czy nie powinnaś szukać dalej? Sprawdź, jakie sygnały wysyłane przez niego świadczą o tym, że stworzycie szczęśliwą parę na długie lata!

10 znaków, że znalazłaś tego jedynego

Polecamy także: Jak utrzymać długotrwały związek? Poznaj sekrety udanych par!

1. Zależy mu na tym, żebyś mu się podobała

Jeśli mimo długiego stażu waszego związku on nadal zwraca uwagę na to, jak się ubiera na wasze spotkania czy nawet na wieczory spędzane razem na kanapie, to oznacza, że liczy się z twoją opinią i zależy mu na tym, żebyś nadal mu się podobała. Większość mężczyzn najchętniej założyłaby na taką okazję dresowe spodnie lub wytarte dżinsy i porozciąganą bluzę, a potem zapadłaby się w to miejsce na kanapie.

2. Szanuje kobiety

Wiele z nas nie zwraca uwagi na to, jak nasz partner traktuje inne kobiety w swoim życiu, a to właśnie może nam wiele powiedzieć o tym, jak będzie nas traktował w przyszłości. Czy jest miły dla swojej siostry? Czy odpowiada na prośby swojej mamy i martwi się o nią? Czy odnosi się z szacunkiem do ekspedientki w sklepie lub na poczcie? Jeśli na wszystkie te pytania możesz odpowiedzieć „tak”, to jesteś szczęściarą!

3. Słucha tego, co do niego mówisz

Wiemy, że często mężczyźni mają trudności z zrozumieniem naszego sposobu myślenia i mówienia. Często zdarza się, że przestają nas słuchać, gdy zaczynamy rozwlekle opowiadać o naszych emocjach. Jeśli twój chłopak potrafi cię słuchać i zrozumieć, to znak, że jest odpowiednim mężczyzną dla ciebie. Nie musisz obawiać się, że powiesz coś absurdalnego lub wulgarnego, bo wiesz, że on cię słucha. Nie musisz przeżywać sytuacji, w której mówisz o swoich problemach, a on odpowiada „to dobrze”.

4. Pamięta o ważnych datach

Czy możesz liczyć na życzenia i drobne upominki w Dzień Kobiet, w urodziny i rocznice? To może nie być spektakularne, ale to dobry początek, który w połączeniu z innymi sygnałami z naszej listy potwierdza, że on naprawdę o tobie dba.

5. Lubi zwierzęta

Może na początku nie przywiązujesz wagi do tego, czy twój chłopak lubi zwierzęta. Może ci się nawet wydawać zabawne, że boi się kotów, owadów lub celuje kamieniami w gołębie na drzewach. Ale pamiętaj, że to może być ważny sygnał. Mężczyzna, który nie lubi zwierząt, może być pozbawiony empatii i nie będzie się troszczył ani o ciebie, ani o wasze przyszłe dziecko.

6. Jest pracowity i ma cele w życiu

Mężczyzna, który w wieku 20 kilku lat nadal mieszka z mamą, nie pracuje i nie ma żadnych planów na przyszłość, nie jest poważnym kandydatem na męża. Chłopak, który jest pracowity i ma cele w życiu, będzie lepiej dbał o waszą przyszłość i nie będzie ciążył ci jak więzienna kula.

7. Nie flirtuje z innymi kobietami

Jeśli twój chłopak nie daje się złapać na tanie sztuczki dziewczyn, które zawsze muszą być w centrum uwagi na imprezach, to masz przy sobie prawdziwą perełkę. Gdyby nie potrafił oprzeć się takim sytuacjom, zapominałby o tobie nawet w twojej obecności.

8. Nie pozwoli cię upokorzyć

Mężczyzna, który cię naprawdę kocha, nie pozwoli, żeby ktoś powiedział o tobie coś złego. Nigdy nie wystawi cię na pośmiewisko, opowiadając o twoich wpadkach czy nieudanych sytuacjach.

9. Jest miły dla innych ludzi

Obserwuj, jak twój chłopak zachowuje się w codziennych sytuacjach, które wymagają cierpliwości. Czy jest miły dla kelnera w restauracji? Czy nie kłóci się z innymi ludźmi w kolejce u lekarza? Jeśli zachowuje się dobrze w takich sytuacjach, to znak, że jest odpowiednim partnerem dla ciebie.

10. Liczy się ze zdaniem twojej rodziny

Jeśli twój chłopak dobrze dogaduje się z twoją rodziną i jest miły dla nich, to jesteś naprawdę szczęściarą. To oznacza, że jest gotowy zaakceptować twoją rodzinę i że zależy mu na waszym związku.

Dominika Urgacz

Ekspert w dziedzinie relacji międzyludzkich, posiada ponad 20 lat doświadczenia w doradzaniu parom oraz prowadzeniu warsztatów o budowaniu silnych i zdrowych związków. Autor licznych publikacji i bestsellerów na temat miłości, zaufania i komunikacji w relacjach. Jego prace są cenione za praktyczne podejście i głębokie zrozumienie ludzkiej psychiki. Swoją pasję do pomagania innym przekształcił w misję życiową, dzięki której tysiące osób odnajduje szczęście w swoich związkach.

Zobacz wszystkie posty autora Dominika Urgacz →