22 lutego 2024
5f81ab70-a1d9-4566-a708-fcd48faacf54-5995654

5 gier, które możecie razem odkryć!

Twój partner spędza wieczory na grach komputerowych, które dla Ciebie są całkowicie niezrozumiałe? Nie masz dla siebie czasu i nie rozumiesz, jak wirtualny świat może być tak wciągający? Ale przecież mówi się, że jeśli nie możesz ich pokonać, dołącz do nich! Mamy dla Ciebie pięć gier, w które możecie zagrać razem!

5 gier, które możecie razem odkryć! – Guitar Hero

Pozwól się porwać rockowym riffom! Ta kultowa gra polega na imitowaniu gry na gitarze. Dzięki niej poczujesz się jak prawdziwa gwiazda rockowej sceny. Wspólnie wygrywajcie nieśmiertelne przeboje, wykonując instrukcje pojawiające się na ekranie. To prawdziwy trening zręczności. Gra oferuje kilka poziomów trudności i możliwość gry wieloosobowej.

5 gier, które możecie razem odkryć! – Portal 2

Portal 2 to kontynuacja kultowej gry logicznej. Ta wersja umożliwia rozgrywkę kooperacyjną, w której możecie wzajemnie sobie pomagać, przechodząc kolejne poziomy. W grze Twoja postać dysponuje urządzeniem, które tworzy dwa portale, umożliwiające przechodzenie przez przeszkody, otwieranie nowych przejść i przesuwanie przedmiotów. Waszym celem jest ucieczka z tajemniczego laboratorium i pokonanie sztucznej inteligencji, która stawia Wam przeszkody.

5 gier, które możecie razem odkryć! – Injustice

Nie przepadasz za strzelankami, ale co powiesz na pojedynki dwóch przeciwników? Odrobina przemocy na pewno nie zaszkodzi dwojgu dorosłym. Wcielcie się w postacie takie jak Kobieca Kotka, Hawkgirl, Wonder Woman czy szalona pomocnica Jokera – Harley Quinn.

5 gier, które możecie razem odkryć! – League of Legends

W tę grę możecie zacząć grać od razu i bez żadnych wydatków. To bardzo prosta rozgrywka w świecie fantasy. Gra jest dostępna online i w takim trybie się w nią gra. Składa się z pojedynczych sesji bez fabuły. Możecie grać w trybie PvP, czyli pięciu graczy przeciwko pięciu. Nie musicie mieć pięciu osób, ponieważ tryb online pozwala na znalezienie brakujących graczy. To gra wieloosobowa online.

W czym polega? Musicie bronić swojego Nexusa i zdobyć Nexus przeciwnika. Na drodze do niego znajdują się trzy ścieżki, na których stoją wieże obronne waszej i przeciwnej drużyny. W towarzystwie stworzeń wysyłanych przez Nexusy na podbój wroga – kontrolowanych przez grę minionów.

Gra oferuje szeroki wybór darmowych postaci, zdobywanie punktów, które można wymieniać na dostęp do bardziej zaawansowanych bohaterów. Można również kupić dostęp do nich. Gra jest prosta, ale dzięki temu, że to prawdziwi gracze, potrafi być naprawdę nieprzewidywalna!

5 gier, które możecie razem odkryć! – Lara Croft and the Guardian of Light

Chcesz wcielić się w uwielbianą przez mężczyzn seksowną archeolog – Larę Croft? Nic prostszego. W Lara Croft and the Guardian of Light możecie wspólnie rozwiązywać zagadki, zwiedzać katakumby i świetnie się bawić! Fabuła przypomina filmy przygodowe, a połączenie z ćwiczeniem zręczności i strzelanką na pewno zapewni Wam wiele godzin rozrywki.

Co sądzicie o spędzaniu czasu na grach? A może już macie doświadczenie w którymś z wymienionych tytułów?

Dominika Urgacz

Ekspert w dziedzinie relacji międzyludzkich, posiada ponad 20 lat doświadczenia w doradzaniu parom oraz prowadzeniu warsztatów o budowaniu silnych i zdrowych związków. Autor licznych publikacji i bestsellerów na temat miłości, zaufania i komunikacji w relacjach. Jego prace są cenione za praktyczne podejście i głębokie zrozumienie ludzkiej psychiki. Swoją pasję do pomagania innym przekształcił w misję życiową, dzięki której tysiące osób odnajduje szczęście w swoich związkach.

Zobacz wszystkie posty autora Dominika Urgacz →