22 lutego 2024
f021bf2f-2e4e-484a-9c14-e04d9e5c6070-2743337

5 niezwykłych rzeczy, które przyciągają mężczyzn w kobietach

Wiemy wszyscy, że mężczyźni lubią długie nogi i kobiece piersi. Ale istnieją również dziwne rzeczy, które przyciągają mężczyzn w kobietach, o których chcemy teraz napisać. To mało oczywiste rzeczy, które mam nadzieję, że was tak samo zaskoczą, jak nas!

Zobacz również: Co mężczyźni naprawdę cenią w kobietach

Rzeczy, które przyciągają mężczyzn w kobietach – Strach

Nie, nie chodzi o to, że mężczyźni lubią słabe kobiety. Chcą po prostu od czasu do czasu poczuć się jak prawdziwi macho. Chcą być dla swojej partnerki jak rycerz na białym koniu, który ją ratuje przed złym potworem. Dlatego nawet jeśli wywraca oczami, kiedy prosisz go o pozbycie się pająka w łazience, robi to tylko po to, żeby podkreślić, jak jest nieustraszony. Ponadto uwielbiają oglądać z nami horrory, przy których możemy się do nich przytulić, oraz jechać kolejką górską, kiedy ściskamy ich za rękę.

Polecamy również: Zazdrość u mężczyzn – skąd się bierze i jak sobie z nią radzić?

Rzeczy, które przyciągają mężczyzn w kobietach – Poranek

Oczywiście, faceci chcą, żebyśmy były zadbane, piękne i pachnące. Jednak mimo że trudno nam w to uwierzyć, lubią nas oglądać bez makijażu i z potarganymi włosami. Szczególnie jeśli sami przyczynili się do tej fantazyjnej fryzury.

Podobamy się mężczyznom takie, jakie jesteśmy, również bez makijażu. Chcą od czasu do czasu zobaczyć nas takimi, jakimi jesteśmy naprawdę, ponieważ nas kochają i chcą być częścią nawet tych nieidealnych momentów i sfer naszego życia.

Rzeczy, które przyciągają mężczyzn w kobietach – Styl militarny

Prawie każdy mężczyzna uważa Larę Croft za niezwykle atrakcyjną. Nic dziwnego, przecież to atrakcyjna brunetka w szortach z ładnym biustem. Chociaż Lara nie nosiła wzoru moro, to jednak ten wojowniczy, militarny styl przemawia do mężczyzn. Z zapartym tchem potrafią oglądać zdjęcia kobiet żołnierzy w pełnym umundurowaniu. Więc panowie również lubią mundur…

Rzeczy, które przyciągają mężczyzn w kobietach – Nakładanie makijażu

Mimo że bardzo lubią nas bez żadnych poprawek, to również interesuje ich sam proces naszej metamorfozy. Uważają za przyjemne patrzeć, jak się staramy i w kilka chwil potrafimy całkowicie zmienić swój wygląd. Poza tym, czy nakładanie szminki nie jest zmysłowe?

A jakie dziwne rzeczy przyciągają waszych mężczyzn?

Dominika Urgacz

Ekspert w dziedzinie relacji międzyludzkich, posiada ponad 20 lat doświadczenia w doradzaniu parom oraz prowadzeniu warsztatów o budowaniu silnych i zdrowych związków. Autor licznych publikacji i bestsellerów na temat miłości, zaufania i komunikacji w relacjach. Jego prace są cenione za praktyczne podejście i głębokie zrozumienie ludzkiej psychiki. Swoją pasję do pomagania innym przekształcił w misję życiową, dzięki której tysiące osób odnajduje szczęście w swoich związkach.

Zobacz wszystkie posty autora Dominika Urgacz →