21 lutego 2024
7b29b8e6-944b-43d6-a991-b8da477934e9-6404449

Czy wakacyjna miłość przetrwa? 5 oznak, że to coś więcej niż tylko przelotny romans!

Czy wakacyjna miłość przetrwa? 5 oznak, że to coś więcej niż tylko przelotny romans!

1.

On dzieli się z Tobą swoimi tajemnicami

Podczas pierwszych randek, gdy jesteście zauroczeni sobą, możesz dowiedzieć się o nim więcej niż tylko podstawowe informacje. Jeśli zaczyna opowiadać Ci o swojej przeszłości, dzieli się anegdotkami z dzieciństwa czy szkoły, to znak, że obdarzył Cię zaufaniem i widzi w Tobie potencjał na coś więcej. Jeśli jednak rozmowy są powierzchowne i niezbyt osobiste, lepiej nie buduj nadziei.

2.

Utrzymuje z Tobą stały kontakt

Czy otrzymujesz od niego urocze wiadomości SMS? Czy rozmawiacie ze sobą wieczorami i wymieniacie się historiami z dnia? Jeśli tak, to oznacza, że myśli o Tobie i chce utrzymać kontakt nawet po zakończeniu wakacji.

3.

Robi dla Ciebie miłe niespodzianki

Czy wkłada wysiłek w zdobycie Twojego zainteresowania? Przynosi Ci kwiaty, organizuje spotkania w wyjątkowych miejscach, robi drobne prezenty? To znak, że chce się zaangażować. Jeśli nie znaczyłabyś dla niego wiele, nie poświęcałby tyle uwagi.

4.

Przedstawia Cię swoim przyjaciołom lub rodzinie

Jeśli po krótkim czasie zaprasza Cię na spotkanie ze swoimi przyjaciółmi lub rodziną, to oznacza, że traktuje Cię poważnie. To dobry znak, że zależy mu na stałym związku.

5.

Planuje przyszłość z Tobą

Czy rozmawiacie o przyszłych miesiącach? Czy planuje zaprosić Cię do siebie lub przyjechać do Ciebie? Jeśli tak, to znaczy, że widzi Ciebie w swoich planach na przyszłość. To oznacza, że wasza wakacyjna miłość może przerodzić się w coś trwałego!

Dominika Urgacz

Ekspert w dziedzinie relacji międzyludzkich, posiada ponad 20 lat doświadczenia w doradzaniu parom oraz prowadzeniu warsztatów o budowaniu silnych i zdrowych związków. Autor licznych publikacji i bestsellerów na temat miłości, zaufania i komunikacji w relacjach. Jego prace są cenione za praktyczne podejście i głębokie zrozumienie ludzkiej psychiki. Swoją pasję do pomagania innym przekształcił w misję życiową, dzięki której tysiące osób odnajduje szczęście w swoich związkach.

Zobacz wszystkie posty autora Dominika Urgacz →