22 lutego 2024
5c98c97b-85d8-40f3-b6f6-57b12abc0b6c-5570474

Dlaczego on nie jest gotowy na zaangażowanie?

Jesteście razem od jakiegoś czasu i jesteś pewna, że znalazłaś swoją drugą połówkę, ale on nie jest gotowy na oświadczyny? Nie widzisz pierścionka na palcu i nie wiesz, co stoi na przeszkodzie? Dlaczego on nie jest gotowy na zaangażowanie?

Może po prostu jeszcze nie jest tak zaangażowany. Być może dla niego jest jeszcze za wcześnie. Powiedzenie sobie, że się kochacie, nie oznacza automatycznie, że jest gotów na małżeństwo i deklarację na całe życie. Mężczyźni często traktują kwestie oświadczyn i ślubu bardzo poważnie, a nawet przykładają do tego większą wagę niż kobiety. Dlatego, gdy mężczyzna sam z siebie prosi kobietę o rękę, oznacza to, że w tym momencie naprawdę nie widzi swojego życia bez niej i jest gotów spędzić z nią resztę swojego życia.

Dominika Urgacz

Ekspert w dziedzinie relacji międzyludzkich, posiada ponad 20 lat doświadczenia w doradzaniu parom oraz prowadzeniu warsztatów o budowaniu silnych i zdrowych związków. Autor licznych publikacji i bestsellerów na temat miłości, zaufania i komunikacji w relacjach. Jego prace są cenione za praktyczne podejście i głębokie zrozumienie ludzkiej psychiki. Swoją pasję do pomagania innym przekształcił w misję życiową, dzięki której tysiące osób odnajduje szczęście w swoich związkach.

Zobacz wszystkie posty autora Dominika Urgacz →