21 lutego 2024
06c3b30d-a033-4334-bec6-4d14f4161bd4-5719063

Gwiazdy na ślubie – najnowszy trend mody ślubnej 2020

Moda ślubna jest niezwykle zmienna, a trendy zmieniają się jak w kalejdoskopie. W ostatnich latach mieliśmy okazję obserwować wiele kapryśnych zmian, takich jak barwne akcenty na sukniach, elementy boho czy hawajskie nawiązania. Teraz jednak branża ślubna skierowała swoje oczy w zupełnie inną stronę – ku gwiazdom!

Pamiętacie kontrowersyjne, przezroczyste suknie ślubne, które niedawno stały się modne? Motyw gwiazdek na tych sukniach był jednym z powodów, dla których wiele przyszłych panien młodych decydowało się na nie. Naszyte na transparentne tkaniny, przypominały białe płatki królowej śniegu, które opadały z gałęzi wysokich drzew lub odkleiły się od nieba i przyczepiły do sukni. Moda ślubna 2020 uwzględnia tę fascynację gwiazdami i podkręca ją jeszcze bardziej, umieszczając gwiazdki wszędzie tam, gdzie tylko się da!

Suknie ślubne w gwiazdki są niezwykle efektowne.

Choć niektórym może się to wydać infantylne, wiele kobiet chętnie decyduje się na suknie, które przywodzą na myśl rozgwieżdżone niebo. Najbardziej podobają nam się klasyczne modele w bieli, ale moda ślubna 2020 oferuje także suknie z metalicznymi gwiazdkami oraz delikatne odcienie złota. Dodatki, takie jak opaski z gwiazdami i welony, podkreślają astrologiczny motyw i dodają magii.

Jeśli suknia z gwiazdkami jest dla Ciebie zbyt wieczorowa, możesz postawić na prostą, nowoczesną suknię i dodać do niej welon usiany gwiazdkami. Welony dostępne są w różnych wersjach, zarówno białych, jak i błyszczących, z bogactwem gwiazdek o różnych kształtach. Taki welon na pewno przyciągnie uwagę i będzie idealny do zdjęć.

Gwiazdki to także popularny motyw biżuterii ślubnej. Migotliwe gwiazdy i księżyce noszone na szyi lub w uszach dodają uroku i blasku. Mają w sobie tajemnicę odległych galaktyk.

Moda ślubna 2020 oferuje także szerszy wachlarz możliwości dotyczących makijażu i manicure. Jeśli chcesz, aby motyw gwiazd był subtelny, ale widoczny, możesz pokusić się o paznokcie z gwiazdkami. Wystarczy kilka naklejek, a Twoje dłonie będą emanować magią.

Gwiazdy mogą być także prostym, ale eleganckim motywem przewodnim wesela. Mogą się powtarzać w dekoracjach, na kartach z menu, wizytówkach czy w confetti. Wyobraźcie sobie, ile możliwości daje wybór tego symbolu! Na koniec wieczoru można nawet zrobić zdjęcie na tle rozgwieżdżonego nieba!

Jak podoba Wam się ten ślubny trend?

Dominika Urgacz

Ekspert w dziedzinie relacji międzyludzkich, posiada ponad 20 lat doświadczenia w doradzaniu parom oraz prowadzeniu warsztatów o budowaniu silnych i zdrowych związków. Autor licznych publikacji i bestsellerów na temat miłości, zaufania i komunikacji w relacjach. Jego prace są cenione za praktyczne podejście i głębokie zrozumienie ludzkiej psychiki. Swoją pasję do pomagania innym przekształcił w misję życiową, dzięki której tysiące osób odnajduje szczęście w swoich związkach.

Zobacz wszystkie posty autora Dominika Urgacz →