21 lutego 2024
1de9a212-943b-4808-947d-b0a3bdc4f326-5776484

Inspiracje – romantyczny zimowy ślub

Zima to doskonały czas na organizację ślubu i przyjęcia dla gości. Piękne, zimowe krajobrazy i wyjątkowy klimat w okolicach Świąt Bożego Narodzenia. Samo Boże Narodzenie daje nam wiele możliwości dekoracyjnych. Choinki, lampki, świąteczne girlandy, bombki i oczywiście blask świec! Planujesz zimowy ślub? Przygotowaliśmy kilka inspiracji, które mogą okazać się pomocne w organizacji jednego z najważniejszych dni w Twoim życiu!

Zimowy ślub – magiczne torty

Postaw na prostotę i naturalne, rustykalne ozdoby. Niech torty pozostaną nieskazitelnie białe, przyozdobione szyszkami i gałązkami choinki!

Zimowy ślub – romantyczne dekoracje sali

Nie możemy zapomnieć o świecach. Zima to czas długich wieczorów i zapalania świec w domach, aby stworzyć przytulny nastrój. Świece nie tylko wprowadzą romantyczny klimat, ale także dodadzą uroku!

Zimowy ślub – śnieżne bukiety ślubne

Zimą doskonale sprawdzą się bukiety w pastelowych, białych kolorach, ale także w soczystych, leśnych odcieniach. Przecież na tle bieli wszystko wygląda pięknie! Warto dodać do bukietów zimowy akcent, czy to ozdoby przypominające śnieżne gwiazdki, szyszki lub gałązki choinki – to zależy od Ciebie!

Zimowy ślub – ciepłe okrycia

Pewnie każda zimowa panna młoda zastanawia się, jak nie zamarznąć w sukni ślubnej, a jednocześnie wyglądać dobrze. Rozwiązań jest wiele. Możesz wybrać futrzane kurteczki i pelerynki, długie peleryny specjalnie zakupione na tę okazję, białe płaszcze, które pasują kolorystycznie do kwiatów w bukiecie, a także kożuszki. Jednak naszym ulubionym rozwiązaniem są ciepłe swetry i wełniane kominy, które panna młoda może założyć na siebie! To nie tylko praktyczne, ale także oszczędne rozwiązanie! Co o tym sądzicie?

Dominika Urgacz

Ekspert w dziedzinie relacji międzyludzkich, posiada ponad 20 lat doświadczenia w doradzaniu parom oraz prowadzeniu warsztatów o budowaniu silnych i zdrowych związków. Autor licznych publikacji i bestsellerów na temat miłości, zaufania i komunikacji w relacjach. Jego prace są cenione za praktyczne podejście i głębokie zrozumienie ludzkiej psychiki. Swoją pasję do pomagania innym przekształcił w misję życiową, dzięki której tysiące osób odnajduje szczęście w swoich związkach.

Zobacz wszystkie posty autora Dominika Urgacz →