21 lutego 2024
7b50bbf0-f361-4974-ae96-81bdc8b40753-3693771

Irytujące zachowania kobiet, które odrzucają mężczyzn

Odkryj, jakie zachowania kobiet najczęściej irytują mężczyzn. Może nie zdajesz sobie sprawy, że niektóre z twoich działań mogą odstraszać potencjalnych partnerów. Sprawdź, czy znajdziesz tu swoje zachowania i zacznij nad nimi pracować, jeśli tak! Poznaj irytujące zachowania kobiet, których faceci nie lubią, nie rozumieją i nie tolerują!

Zachowania kobiet, które irytują mężczyzn

Oto zachowania kobiet, które mężczyźni najczęściej określają jako irytujące! Sprawdź, czy znajdziesz tu swoje działania, które zniechęcają do siebie facetów.

Ogłaszanie miłości na mediach społecznościowych

Niektóre kobiety uwielbiają chwalić się swoim partnerem na Facebooku lub Instagramie. Jednak wielu mężczyznom to przeszkadza, uważają, że nie ma potrzeby obwieszczać całemu światu, że są w szczęśliwym związku. Uważają, że pewne sprawy warto zachować dla siebie.

Nadmierne dbanie o wygląd

Każdy mężczyzna marzy o zadbanej kobiecie, ale przesada nie jest mile widziana. Często denerwuje ich nadmierne dbanie kobiet o wygląd. Irytują ich nie tylko sztuczne rzęsy, paznokcie lub doczepki we włosach, ale także częste spoglądanie w lusterku lub przesadne poprawianie szminki. Bardzo denerwuje ich też „robienie się na bóstwo” podczas robienia selfie na FB lub Instagrama. Większość mężczyzn ceni u kobiet naturalne, delikatnie podkreślone piękno.

Palenie papierosów

Według wielu panów, kobieta trzymająca w ręku papierosa wcale nie wygląda seksownie. Co więcej, niektórzy z nich nie są w stanie zaakceptować zapachu dymu tytoniowego. Zauważają, że palenie papierosów to uzależnienie i od razu budzi negatywne skojarzenia. Według nich palaczka to osoba, która nie potrafi się kontrolować.

Ciągłe krytykowanie partnera

Wiele kobiet poprawia swoich mężczyzn na każdym kroku. Często chcemy tylko zwrócić uwagę na coś i myślimy, że nasze słowa będą konstruktywne i pomocne. Niestety mężczyźni bardzo nie lubią krytyki. Zazwyczaj odbierają wszelkie uwagi jako atak oraz podważenie swojego autorytetu.

Za dużo perfum

Każdy mężczyzna lubi, gdy jego partnerka ładnie pachnie. Kiedy zapach jest stosowany z umiarem, zostawia na jego właścicielce subtelną mgiełkę, która pobudza męskie zmysły. Nic jednak tak nie odstrasza faceta jak kobieta, która pachnie jakby wzięła kąpiel w perfumach. Według wielu mężczyzn oblewanie się perfumami jest wulgarne i w bardzo złym guście.

Natarczywe dzwonienie i wysyłanie wiadomości

Dla wielu mężczyzn jednym z najbardziej irytujących zachowań kobiecych jest ciągłe zamęczanie drugiej osoby telefonowaniem, wysyłaniem wiadomości, pisaniem na messengerze czy innym komunikatorze. To według nich namolność. Faceci nie lubią, gdy przeszkadza im się w pracy lub w czasie wolnym. Potrzebują nieco wolności oraz chwili tylko dla siebie.

Udawanie małej dziewczynki

Niektóre kobiety myślą, że udawanie małej dziewczynki lub nastolatki to skuteczny sposób na mężczyznę. Co prawda, faceci czasem lubią traktować swoją partnerkę jak księżniczkę, ale warto znać umiar. Chichotanie, ciągłe robienie dziubka, zdrabnianie słów, częste obrażanie się… To nie są zachowania, które pasują do dorosłej kobiety! Mężczyźni szukają partnerki równorzędnej.

Inne zachowania kobiet, które irytują mężczyzn

Czego mężczyźni nie lubią w kobietach? Co jeszcze często irytuje facetów w dziewczynach?

Rozczulanie się nad sobą, złośliwość wobec innych ludzi (szczególnie kobiet), nadmierne lenistwo, zmienność nastrojów, szukanie powodu do kłótni, wypowiadanie się za partnera, wybuchy niekontrolowanej zazdrości, porównywanie do „ex”, ciągłe narzekanie, naciskanie na szybkie zaangażowanie…

A Ty, co dodałabyś do tej listy?

Dominika Urgacz

Ekspert w dziedzinie relacji międzyludzkich, posiada ponad 20 lat doświadczenia w doradzaniu parom oraz prowadzeniu warsztatów o budowaniu silnych i zdrowych związków. Autor licznych publikacji i bestsellerów na temat miłości, zaufania i komunikacji w relacjach. Jego prace są cenione za praktyczne podejście i głębokie zrozumienie ludzkiej psychiki. Swoją pasję do pomagania innym przekształcił w misję życiową, dzięki której tysiące osób odnajduje szczęście w swoich związkach.

Zobacz wszystkie posty autora Dominika Urgacz →