21 lutego 2024
15f958c2-56c8-4e90-9994-c3c8e5d9b66a-5903541

Jak być doskonałą partnerką w sypialni?

Chcesz poprawić swoje życie seksualne? Chcesz stać się boginią w łóżku? Oto kilka sposobów, jak być doskonałą partnerką – namiętne pocałunki to tylko początek prawdziwej zabawy…

Jak być doskonałą partnerką? – Sztuka seksu oralnego

Pewnie nie jesteś zaskoczona tym punktem. Jednak niekoniecznie powinien on być na pierwszym miejscu. W przypadku seksu oralnego chodzi o dominację. Mężczyźni lubią dominujące kobiety w łóżku, ale czasami to oni chcą przejąć kontrolę. Dla mężczyzny seks oralny jest nie tylko pełnym doznań przeżyciem, ale również dowodem zaangażowania. Jednak nie jest łatwo – mężczyzna, który troszczy się o swoją partnerkę, nie chce jej do tego zmuszać, chce, żeby to sprawiało jej przyjemność. Fellatio jest dla mężczyzny bardzo intymnym zbliżeniem, oddaje Ci w posiadanie to, co dla niego jest najcenniejsze – wyznacznikiem jego męskości. Jako doskonała partnerka powinnaś rozumieć różnice w podejściu do seksu swojego mężczyzny i nie wyśmiewać ich, a z pewnością nie zaniedbywać. Zapytaj go, co najbardziej mu się podoba w tym, co robisz, i zachęć go, żeby zdradził, czego jeszcze by chciał. Bądź otwarta – doskonała partnerka nie ma zahamowań, ani przed fellatio, ani przed różnymi scenariuszami jego finału.

Jak być doskonałą partnerką? – Zaangażowanie

Zaangażowanie oznacza między innymi inicjowanie zbliżeń. Oznacza rozmowy o seksie i czynny udział w seksie. Mężczyźni nie chcą w łóżku biernych partnerek, tylko aktywne kobiety, które wiedzą, czego chcą. Własne pomysły, inicjatywa, zainteresowanie seksem – to cechy, które powinna posiadać doskonała partnerka. Może spróbujecie uprawiać seks w nietypowych miejscach? Zaangażowanie oznacza również zdobywanie wiedzy o seksie. Doskonała partnerka zna nie tylko skuteczne metody antykoncepcji, ale również poznaje nowe techniki. Sięga po odpowiednią literaturę, szuka inspiracji! Doskonała partnerka to taka, z którą nigdy się nie nudzisz!

Jak być doskonałą partnerką? – Porzuć kompleksy

Nasi mężczyźni często powtarzają nam, że gdyby nie kobiety, myśleliby, że cellulit to jakiś grecki filozof. Za każdym razem, gdy zaczynasz narzekać na swój wygląd przy nim, on wywraca oczami lub wpada w panikę, bo zaczynają się trudne tematy, z których może nie wyjść cało. Wszelkiego rodzaju poradniki, pisma czy męskie blogi powtarzają, że doskonała partnerka to kobieta pewna siebie i swojego ciała. Twoje ciało powinno być narzędziem do seksu, a nie przeszkodą w jego uprawianiu. Twój partner, decydując się na seks z tobą, kompletnie nie zwraca uwagi na blizny, fałdki czy cellulit. Nie zastanawia się, czy twoje piersi mogłyby być bardziej sterczące lub mniejsze. On akceptuje cię i pożąda taką, jaka jesteś. Ciesz się swoim ciałem, ze wszystkimi jego wadami – jest seksowne! I to właśnie tego ciała pragnie twój partner!

Jak być doskonałą partnerką? – Mów, czego chcesz

Nie tylko musisz być pewna swojego ciała, ale również powinnaś wiedzieć, czego chcesz. Twój partner może próbować zgadnąć, co sprawia ci przyjemność. Jednak nie posiada daru czytania w myślach i nie odgadnie twoich fantazji. Podziel się nimi, nawet tymi bardziej odważnymi, i żartuj z tego. Jeśli ty otworzysz się przed nim, on również zacznie mówić, co lubi i czego by chciał. Doskonała partnerka to taka, która spełnia swoje potrzeby, ale również dba o fantazje swojego partnera. Pokieruj go, mów, czego chcesz, na co masz ochotę w danej chwili – albo weź to w swoje ręce. Faktem jest, że mężczyźni chcą być macho w łóżku, ale nic tak nie kręci ich, jak kobieta, która wie, czego chce i potrafi to osiągnąć. Widząc, że jesteś podniecona i zdeterminowana, sprawisz ogromną frajdę swojemu mężczyźnie. On przede wszystkim chce zaspokoić ciebie i sprawić tyle przyjemności, ile tylko może. Bo doskonała partnerka potrafi nie tylko doprowadzić swojego partnera do orgazmu, ale również udowadnia mu, że sam jest doskonałym kochankiem. I nie udawaj – pamiętaj, że doskonała partnerka jest równie zadowolona z seksu, co jej partner!

Jak być doskonałą partnerką? – Zadbaj o formę

Dbanie o formę nie oznacza rzeźbienia idealnego ciała – już ustaliliśmy, że twoje ciało jest idealne dla partnera. Chodzi o zdrowy tryb życia. Mężczyźni uwielbiają kobiece krągłości, ale czasami zbyt duża nadwaga może przeszkadzać w samej motoryce zbliżeń. Spora nadwaga może wiązać się z problemami kondycyjnymi, które są przydatne w łóżku. Nadwaga również może obniżać nasz popęd seksualny. Jeśli połączymy to z kobiecymi kompleksami, mamy naprawdę trudną przeszkodę do pokonania! A może macie jakieś dodatkowe rady, jak stać się doskonałą partnerką?

Dominika Urgacz

Ekspert w dziedzinie relacji międzyludzkich, posiada ponad 20 lat doświadczenia w doradzaniu parom oraz prowadzeniu warsztatów o budowaniu silnych i zdrowych związków. Autor licznych publikacji i bestsellerów na temat miłości, zaufania i komunikacji w relacjach. Jego prace są cenione za praktyczne podejście i głębokie zrozumienie ludzkiej psychiki. Swoją pasję do pomagania innym przekształcił w misję życiową, dzięki której tysiące osób odnajduje szczęście w swoich związkach.

Zobacz wszystkie posty autora Dominika Urgacz →