21 lutego 2024
ba677dfc-5bbb-42c1-881c-ce53a13d1855-6154907

Jak rozpoznać, czy mężczyzna nie spełni Twoich oczekiwań w łóżku?

Czy zdarzyło Ci się kiedyś być zawiedzioną po pierwszej randce lub wspólnej nocy? Czy zastanawiałaś się, czy Twój partner jest dobrym kochankiem? Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci rozpoznać, czy mężczyzna jest słaby w łóżku.

Polecamy również:

Jak być idealną kochanką?

Jak rozpoznać, czy mężczyzna jest słaby w łóżku? – Spotykamy Narcyza

Kim jest narcyz? To mężczyzna, który jest zapatrzony w siebie. Spędza więcej czasu w łazience niż Ty i dba o swoją aparycję. Jest skupiony na swojej garderobie, biżuterii, samochodzie, swojej muskulaturze i sobie samym.

Narcyz będzie się chwalił swoją fantastyczną pracą i niesamowitymi hobby. Pokazywał Ci zdjęcia z egzotycznych wakacji. Zawsze on wybiera film, zawsze on jest najważniejszy. Jest egoistą, który oczekuje, że będziesz na jego zawołanie, ale kiedy ma inne zajęcia, zapomina o Tobie.

Jak myślisz, jakie są jego umiejętności w łóżku?

Może być pewny siebie, ale tylko w swojej opinii. Chętnie chwali się liczbą swoich partnerów i swoimi umiejętnościami. Obiecuje Ci nieziemską przyjemność w seksie. Niestety, wielkie ego nie zawsze idzie w parze z orgazmem. W łóżku będzie tak samo samolubny, jak w życiu prywatnym.

Jak rozpoznać, czy mężczyzna jest słaby w łóżku? – Antykoncepcja to Twoja sprawa

Ten typ mężczyzny jest nie tylko lekkomyślny, ale również samolubny. Odpowiedzialny mężczyzna zadba o to, aby zapobiec niechcianej ciąży i uniknąć chorób przenoszonych drogą płciową. Będzie równie zainteresowany odpowiednią antykoncepcją.

Mężczyzna, który przerzuca całą odpowiedzialność za bezpieczny seks na kobietę, uważa również, że ewentualne konsekwencje są jej problemem. Czy naprawdę warto tracić czas na takiego mężczyznę? Nawet jeśli zależy Ci tylko na przygodzie, czy jest to bezpieczne? Być może już miał wiele niezabezpieczonych stosunków i nie zrobił badań, bo uważa, że bezpieczny seks oznacza tylko to, że kobieta nie zajdzie w ciążę?

Jak rozpoznać, czy mężczyzna jest słaby w łóżku? – Brak poczucia humoru

Satysfakcjonujący seks, oprócz wielkiej przyjemności, powinien być również pełen radości. Nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem. Mogą pojawić się skurcze lub niewielkie kontuzje – dobry partner potrafi się z tego śmiać i nie pozwoli, aby wpływało to na jego gotowość do kontynuowania intymności.

Jeśli coś nie wychodzi mężczyźnie, będziesz miała pewność, że łatwiej będzie mu znieść porażkę bez dąsania się i obrażania. Mężczyzna bez poczucia humoru może być również bardzo nieprzyjemny w łóżku. W przypadku niepowodzenia może obwiniać kobietę – że się źle poruszała, że nie jest wystarczająco pociągająca lub że przeszkadzały mu jej odgłosy.

Jak rozpoznać, czy mężczyzna jest słaby w łóżku? – Zbyt dużo alkoholu

Powinnaś być czujna, gdy widzisz, że mężczyzna często i dużo pije. Alkohol rozluźnia i zwiększa ochotę na seks, ale w większych ilościach obniża jakość stosunku:

– wpływa na motorykę, co sprawia, że ruchy nie są skoordynowane,
– utrudnia kontrolowanie wytrysku,
– powoduje niedotlenienie i obniża poziom testosteronu we krwi, co utrudnia erekcję i jej utrzymanie. Penis nie będzie tak twardy jak podczas trzeźwego stosunku. W przypadku nadużywania alkoholu ten efekt może być trwały.

Jeśli do seksu po alkoholu dodamy jeszcze nieprzyjemny zapach i skłonność do nieodpowiedzialnych zachowań – może warto się wstrzymać.

Jak rozpoznać, czy mężczyzna jest słaby w łóżku? – Higiena osobista

Zaniedbani mężczyźni nie są najlepszym wyborem jako kochankowie. Jeśli mężczyzna nie dba o siebie, a wokół niego unosi się nieprzyjemny zapach, a jego ubrania są brudne, lepiej zrezygnować. Mężczyzna, który nie dba o higienę, może jedynie przynieść nam infekcję zamiast upojnej nocy.

A może Ty sama znasz objawy, które świadczą o umiejętnościach łóżkowych lub ich braku?

Polecamy również:

Czego mężczyźni pragną w łóżku?

Dominika Urgacz

Ekspert w dziedzinie relacji międzyludzkich, posiada ponad 20 lat doświadczenia w doradzaniu parom oraz prowadzeniu warsztatów o budowaniu silnych i zdrowych związków. Autor licznych publikacji i bestsellerów na temat miłości, zaufania i komunikacji w relacjach. Jego prace są cenione za praktyczne podejście i głębokie zrozumienie ludzkiej psychiki. Swoją pasję do pomagania innym przekształcił w misję życiową, dzięki której tysiące osób odnajduje szczęście w swoich związkach.

Zobacz wszystkie posty autora Dominika Urgacz →