22 lutego 2024
400e071c-b9b7-45c0-a6ad-f134e59b78c5-4334122

Jak spełnić oczekiwania mężczyzn w sypialni

Zastanawiasz się, czego mężczyźni oczekują w łóżku i jak spełnić ich pragnienia? Czy różne rodzaje pocałunków, które stosujesz, są denerwujące czy wręcz przeciwnie – rozpalają namiętność? Przybliżamy męskie spojrzenie na seks.

Inicjatywa – to, czego mężczyźni pragną w łóżku

Czasami mężczyzna nie chce zabiegać o względy kobiety. Nie zawsze również chce i ma ochotę na to, by to on inicjował zbliżenie. Szczególnie, jeśli przez ostatnie kilka razy dostawał kosza.

Wykaż się inicjatywą, zaskocz go i zacznij inicjować seks. Możesz to zrobić spontanicznie, przygotowując z nim obiad lub podczas wspólnego oglądania filmu. Możesz również zaplanować dla Was wieczór, wrócić wcześniej z pracy, przygotować kolację, zapalić świece – będzie wiedział, jaki deser czeka go później! Każdy facet chce poczuć, że kobieta go pragnie i myśli o seksie!

Inicjatywa nie dotyczy tylko zapoczątkowania zbliżenia. Inicjatywa w łóżku to coś, co docenia każdy mężczyzna – lubi, gdy jego partnerka nie jest obojętna na to, co dzieje się podczas seksu. Mężczyzna nie chce przysłowiowej „kłody w łóżku”. Jeśli więc jesteś leniwa, warto, abyś od czasu do czasu wyręczyła swojego partnera, na którego zazwyczaj spada utrzymanie całej dynamiki zbliżenia.

W pozycji jeźdźca lub podobnej, gdzie ruch zależy od Ciebie, pozwól mu bez wysiłku i zadyszki rozkoszować się doznaniami i móc się Tobie przyglądać. Kolejnym razem z pewnością będzie chciał Ci się odwdzięczyć.

Seksowna bielizna – co mężczyźni lubią w łóżku

Kiedy jesteśmy bardzo podnieceni, jest nam wszystko jedno, co nasz partner ma na sobie. Jednak jeśli chcesz mu zrobić niespodziankę, seksowna bielizna będzie idealna.

Sam fakt, że ją zakładasz dla niego, oznacza, że myślisz o seksie, a to już działa na niego! Dodatkowo, seksowna bielizna jest… no cóż… seksowna. Cała jej magia bierze się z półprzezroczystości, ponieważ najbardziej podnieca to, czego nie widać dokładnie. Estetyczne wrażenia wzrokowe dopełnia fakt, że kobieca bielizna jest szyta z delikatnych i miękkich materiałów – jest bardzo przyjemna w dotyku.

Seks ma być zabawą – oczekiwania mężczyzn w łóżku

Mężczyźni chcą, aby seks był dla ich partnerki formą rozrywki – tak samo, jak dla nich samych. Nie muszą traktować go bardzo poważnie, ale chcą, abyś cieszyła się nim tak samo jak oni. Seks nie powinien być dla Ciebie przykrym obowiązkiem, ale czymś, czego również pragniesz. Ma sprawiać Wam obojgu radość!

Nowe pozycje – jak spełnić oczekiwania mężczyzn w łóżku

Mężczyźni są zdobywcami. Kiedy już zdobędą upragnioną kobietę, wyznaczają sobie nowe cele. Są odkrywcami, chcą odkrywać swoje i Twoje ciało. Będą wypróbowywać nowe techniki i pozycje, aby dać Ci jeszcze więcej satysfakcji.

Czasami to ich dążenie do perfekcji może być męczące. Prawdą jest, że taki stosunek może być bardzo wyczerpujący fizycznie, nie mówiąc o tym, że może stać się bolesny.

Jeśli dochodzisz tylko w jednej pozycji, w innych nie możesz się skupić lub nie jesteś dostatecznie pobudzana – powiedz swojemu partnerowi o tym. Pozwól mu zająć się Tobą najpierw. Pozwól mu jednak czasami zaszaleć i spełnij jego pragnienia. Możecie również eksperymentować z wibratorem. Seks ma wiele zakątków do odkrycia. Niech Twój partner nie będzie w tej podróży samotny, a co najważniejsze, niech nie leży tylko w sferze jego marzeń!

Słowa, słowa! – jak spełnić oczekiwania mężczyzn w łóżku

Pomimo tego, że mężczyźni są wzrokowcami, działają na nich również bodźce słuchowe. Chodzi o to, by powiedzieć na co masz ochotę w danej chwili. Nie zawsze i nie dla wszystkich jest to łatwe.

Kobiety chcą być przez swoich mężczyzn szanowane i często kreują swój wizerunek „grzecznej dziewczynki” lub damy. Nie obawiaj się, że utracisz szacunek mężczyzny, mówiąc czego pragniesz podczas seksu. Nie zmuszaj się do tego, zacznij powoli.

Możesz wysyłać mu podobne wiadomości SMS-em, mailem lub jako wiadomość na Facebooku, lub uprawiać seks przez telefon. W ten sposób z pewnością będzie Ci łatwiej się przełamać, podkręci to atmosferę, a jemu sprawi dużo radości!

Dominika Urgacz

Ekspert w dziedzinie relacji międzyludzkich, posiada ponad 20 lat doświadczenia w doradzaniu parom oraz prowadzeniu warsztatów o budowaniu silnych i zdrowych związków. Autor licznych publikacji i bestsellerów na temat miłości, zaufania i komunikacji w relacjach. Jego prace są cenione za praktyczne podejście i głębokie zrozumienie ludzkiej psychiki. Swoją pasję do pomagania innym przekształcił w misję życiową, dzięki której tysiące osób odnajduje szczęście w swoich związkach.

Zobacz wszystkie posty autora Dominika Urgacz →