21 lutego 2024
f73845cb-5bb6-4f2e-8dee-389521d4dddc-5584879

Jak sprawić, by oszalał na Twoim punkcie po pierwszej randce – Sekrety udanej randki

Każda z nas marzy o tym, żeby od razu zrobić wrażenie na drugiej osobie. Oto kilka sposobów, które pomogą Ci poderwać chłopaka i sprawić, by oszalał na Twoim punkcie po pierwszej randce!

Jak sprawić, by oszalał na Twoim punkcie po pierwszej randce – Zbadaj go w internecie

Nie ma w tym nic złego. Przeszukaj portale społecznościowe, aby dowiedzieć się więcej o jego zainteresowaniach i gustach. To pomoże Ci znaleźć ciekawe tematy do rozmowy i zdecydować, czy naprawdę chcesz umówić się z tym mężczyzną. Może się okazać, że macie zupełnie różne poglądy?

Jak sprawić, by oszalał na Twoim punkcie po pierwszej randce – Wybierz neutralne miejsce na spotkanie

Zamiast umawiać się w restauracji czy kawiarni, wybierzcie neutralne miejsce, na przykład pobliski park. Jeśli to randka w ciemno lub spotkanie z osobą poznana przez Internet, daje Ci to możliwość wycofania się w ostatniej chwili, jeśli mężczyzna nie spełni Twoich oczekiwań. Otwarta przestrzeń jest również idealna na pierwsze spotkanie, ponieważ pozwala mu obserwować, jak zbliżasz się do niego i przyjrzeć się Twojej sylwetce. Przywitaj go serdecznie i z uśmiechem. Krótki spacer umożliwi Wam rozpoczęcie rozmowy, bez konieczności przeglądania menu i przerywania przez kelnera. W niektórych sytuacjach nie musisz być zbyt punktualna. Drobne spóźnienie, 5-10 minut, jest mile widziane. Nie pojawiaj się jako pierwsza, bo mężczyzna może poczuć się niezręcznie lub uznać Cię za nadgorliwą.

Jak sprawić, by oszalał na Twoim punkcie po pierwszej randce – Wybierz odpowiedni strój

Pierwsze wrażenie jest ważne, choć nie decyduje o powodzeniu randki. Mężczyźni są wzrokowcami, więc warto dobrać garderobę, która podkreśli Twoje atuty i ukryje ewentualne wady. Nie odsłaniaj zbyt wiele, aby nie rozpraszać go dekoltem czy zbyt krótką spódniczką. Inwestuj w ładną bieliznę, która dodaje pewności siebie. Wybieraj wygodne ubrania z naturalnych tkanin i unikaj niewygodnych butów. Pamiętaj również o naturalnym makijażu, który podkreśli Twoje naturalne piękno. Nie zakładaj maski!

Jak sprawić, by oszalał na Twoim punkcie po pierwszej randce – Bądź pewna siebie

Mężczyźni lubią pewne siebie kobiety. Nie bój się przyjąć komplementu i nie opowiadaj tylko o swoich kompleksach. Czuj się dobrze w swoim ciele, wyrażaj swoje zdanie i mów o rzeczach, w których jesteś dobra. Pamiętaj jednak, że istnieje różnica między pewnością siebie a arogancją.

Jak sprawić, by oszalał na Twoim punkcie po pierwszej randce – Używaj języka ciała

Zachowuj się naturalnie i unikaj gwałtownych ruchów. Nie krzyżuj rąk na piersiach, ale delikatnie dotykaj szyi lub poprawiaj włosy. Pochyl się lekko w jego stronę i utrzymuj kontakt wzrokowy, aby dać mu do zrozumienia, że jesteś zainteresowana tylko nim. Możesz też delikatnie dotknąć jego ramienia, aby nawiązać subtelny kontakt fizyczny. Naśladuj jego gesty i mimikę, aby pokazać zainteresowanie, ale nie rób tego zbyt oczywistym.

Jak sprawić, by oszalał na Twoim punkcie po pierwszej randce – Doświadczaj adrenaliny

Jeśli masz wpływ na przebieg randki, przygotuj coś ekscytującego. Podniesienie poziomu adrenaliny sprawi, że zostaniesz zapamiętana. Możecie wybrać się do wesołego miasteczka, pojeździć na karuzeli, zorganizować wycieczkę rowerową lub wyścigi na rowerach miejskich. Możecie też pójść na lodowisko, zagrać w gokarty lub po prostu zrobić coś spontanicznego.

Jak sprawić, by oszalał na Twoim punkcie po pierwszej randce – Pielęgnuj jego ego

Daj mu do zrozumienia, że jest fajnym facetem, ma ciekawą pracę, jest inteligentny i ma ciekawe plany. Nie musisz go komplementować zbyt otwarcie, ale pokaż mu, że go doceniasz swoją postawą. Każdy lubi czuć się wyjątkowy i doceniany.

Dominika Urgacz

Ekspert w dziedzinie relacji międzyludzkich, posiada ponad 20 lat doświadczenia w doradzaniu parom oraz prowadzeniu warsztatów o budowaniu silnych i zdrowych związków. Autor licznych publikacji i bestsellerów na temat miłości, zaufania i komunikacji w relacjach. Jego prace są cenione za praktyczne podejście i głębokie zrozumienie ludzkiej psychiki. Swoją pasję do pomagania innym przekształcił w misję życiową, dzięki której tysiące osób odnajduje szczęście w swoich związkach.

Zobacz wszystkie posty autora Dominika Urgacz →