21 lutego 2024
4c1c44a6-b26e-4100-9f5c-bcde9015fb3a-6572586

Jak zrozumieć mężczyznę? – Tajemnice związane z trzymaniem związku w tajemnicy

Mężczyźni mają wiele tajemnic, których my, kobiety, nie jesteśmy w stanie zrozumieć. Jednak istnieje sposób, aby to zmienić. Oto kilka prostych spraw, które po przeczytaniu pozwolą nam lepiej zrozumieć, ocenić i przeanalizować naszych partnerów.

Jak zrozumieć mężczyznę? – Dlaczego twój partner trzyma wasz związek w tajemnicy?

To proste – boi się publicznie okazywać uczucia. Jeśli zastanawiasz się, dlaczego nie ma waszych słodkich zdjęć na portalu społecznościowym, to nie oznacza, że boi się pokazać cię przed swoimi przyjaciółmi. Mężczyźni potrzebują czasu, aby uporządkować swoje myśli i oswoić się z nową sytuacją. Daj mu na to szansę i nie naciskaj, ponieważ mężczyźni nie lubią takiego zachowania. Są otwarci w sprawach seksu, ale zamknięci w kwestiach miłosnych, zwłaszcza publicznie. Nie martw się, twój partner na pewno nie uważa, że jesteś mało reprezentacyjna.

Jak zrozumieć mężczyznę? – Dlaczego twój partner jest wkurzony, gdy proponujesz mu wypad do centrum handlowego na kawę i kilka małych zakupów?

Pamiętaj! Mężczyźni nie lubią chodzić po sklepach i nie interesują się najnowszymi trendami w modzie. Ubierają się w to, na co mają ochotę. Dlatego nie krytykuj jego ubioru. Możesz mu na przykład subtelnie zasugerować, że świetnie wyglądałby w fajnej koszulce. Dlatego nie dziw się, jeśli zaproponujesz wspólny weekend w centrum handlowym, a twój partner nie będzie entuzjastycznie reagował. Lepiej zabrać ze sobą przyjaciółki, z którymi można się pośmiać i które pomogą ci wybrać ubrania, które dobrze leżą. Ty i twój partner na pewno nie będziecie zadowoleni, jeśli on będzie się nudził i będzie chciał wrócić do domu.

Jak zrozumieć mężczyznę? – Dlaczego twój partner wybrał kolegów zamiast iść z tobą na spacer?

Jeśli pewnego pięknego wieczoru, gdy na niebie pojawią się gwiazdy, będziesz miała ochotę na wieczorny spacer, a twój partner odmówi, bo jest umówiony z kolegami, nie martw się i nie od razu myśl o najgorszym. Wieczory spędzone z przyjaciółmi są dla mężczyzn świętością, a bez nich życie nie miałoby takiego smaku. Pozwól mu od czasu do czasu spotkać się z kolegami, bo pewnie chłopaki chcą w spokoju obejrzeć mecz.

Jeśli masz jakieś porady, które pomogą innym kobietom zrozumieć mężczyzn – pisz w komentarzach. Dodamy je do artykułu, podając twój nick jako autorkę (jeśli chcesz).

Dominika Urgacz

Ekspert w dziedzinie relacji międzyludzkich, posiada ponad 20 lat doświadczenia w doradzaniu parom oraz prowadzeniu warsztatów o budowaniu silnych i zdrowych związków. Autor licznych publikacji i bestsellerów na temat miłości, zaufania i komunikacji w relacjach. Jego prace są cenione za praktyczne podejście i głębokie zrozumienie ludzkiej psychiki. Swoją pasję do pomagania innym przekształcił w misję życiową, dzięki której tysiące osób odnajduje szczęście w swoich związkach.

Zobacz wszystkie posty autora Dominika Urgacz →