21 lutego 2024
2676701a-2c43-4e36-9cae-f45b2ece6740-5336403

Jakie słowa podniecają mężczyzn w łóżku?

Według popularnego przekonania, mężczyźni zakochują się oczami, a kobiety uszami. Dlatego warto być wrażliwym na wyszukane komplementy i błyskotliwe teksty podczas podrywu. Jednak w łóżku warto przełamać się i stać się bardziej rozmowną, aby podgrzać atmosferę. Jakie słowa podniecają mężczyzn w łóżku?

Jakie słowa podniecają mężczyzn w łóżku? – Ich imię

Jednym ze sposobów na podryw i wyrażanie zainteresowania drugą osobą jest wypowiadanie jej imienia i zwracanie się do niej po imieniu. Nic dziwnego – lubimy brzmienie naszego imienia i cieszymy się, gdy ktoś je wypowiada. Ta sytuacja staje się jeszcze bardziej intensywna w łóżku. Szczególnie mężczyźni lubią, gdy kobieta w trakcie pieszczot i zbliżeń wypowiada ich imię w towarzystwie westchnień i krzyków.

Jak odzyskać faceta po rozstaniu? – Sprawdzone porady!

Jak uwieść faceta swoim wyglądem?

Jakie słowa podniecają mężczyzn w łóżku? – Jakie są Twoje fantazje

Mężczyźni chcą, aby kobieta mówiła im o swoich fantazjach, nie tylko tych wielkich, ale także o wszystkich zachciankach, jakie ma w łóżku podczas seksu. Niektórzy mężczyźni są zachwyceni, gdy kobieta dokładnie instruuje ich, w jaki sposób mogą sprawić jej przyjemność. Dlatego nie bój się mówić o tym, na co masz ochotę – to go kręci!

Jakie słowa podniecają mężczyzn w łóżku? – Świntuszenie

Niegrzeczne słowa, specjalne określenia na różne czynności i części ciała. Mówienie o tym, na co ma się ochotę i co takiego zrobi się dla partnera. Zarówno mężczyźni, jak i kobiety są podatni na słowa, które wprawiają ich w silniejsze podniecenie.

Jakie słowa podniecają mężczyzn w łóżku? – Ochy i achy

Gdy podniecenie osiąga zenit, mężczyźni z przyjemnością słuchają tego, co wydobywa się z kobiecych ust. Wszelkie pojękiwania, ochy i achy są mile słyszane. Każdy mężczyzna lubi wiedzieć, że jego wysiłki nie idą na marne. Dlatego jeśli masz jakieś opory przed okazywaniem, jak bardzo Cię to podnieca – porzuć je i baw się dobrze!

Dominika Urgacz

Ekspert w dziedzinie relacji międzyludzkich, posiada ponad 20 lat doświadczenia w doradzaniu parom oraz prowadzeniu warsztatów o budowaniu silnych i zdrowych związków. Autor licznych publikacji i bestsellerów na temat miłości, zaufania i komunikacji w relacjach. Jego prace są cenione za praktyczne podejście i głębokie zrozumienie ludzkiej psychiki. Swoją pasję do pomagania innym przekształcił w misję życiową, dzięki której tysiące osób odnajduje szczęście w swoich związkach.

Zobacz wszystkie posty autora Dominika Urgacz →