22 lutego 2024
038957a9-7002-4846-903d-4d3341c560a4-2261870

Łóżkowe mity, które ograniczają przyjemność w sypialni

Łóżkowe mity, które ograniczają przyjemność w sypialni – Inicjatywa powinna należeć do mężczyzny

Łóżkowe mity, które ograniczają przyjemność w sypialni – Kobieta ma mniejsze pożądanie niż mężczyzna

Faktycznie, mężczyźni często bardziej otwarcie wyrażają swoje podniecenie i częściej osiągają orgazm. Jednakże, nie oznacza to, że mają większe pożądanie niż kobiety. Kobiety często są bardziej dyskretne w wyrażaniu swojego podniecenia. Nie oznacza to jednak, że każda kobieta oczekuje długiej gry wstępnej, aby się pobudzić!

Łóżkowe mity, które ograniczają przyjemność w sypialni – Zabawki erotyczne są dla desperatów

Łóżkowe mity, które ograniczają przyjemność w sypialni – Seks nie rozwiązuje konfliktów

To, że seks może na chwilę ukoić napięcia w związku, to mit, który często jest promowany przez filmy. Jednak nawet po udanym seksie, konflikty nie znikają, tylko mogą zostać na chwilę zepchnięte na bok. Prędzej czy później, frustracje w związku i tak przeniosą się na sferę seksualną.

Łóżkowe mity, które ograniczają przyjemność w sypialni – Seksualne fantazje są zboczeniem

Dominika Urgacz

Ekspert w dziedzinie relacji międzyludzkich, posiada ponad 20 lat doświadczenia w doradzaniu parom oraz prowadzeniu warsztatów o budowaniu silnych i zdrowych związków. Autor licznych publikacji i bestsellerów na temat miłości, zaufania i komunikacji w relacjach. Jego prace są cenione za praktyczne podejście i głębokie zrozumienie ludzkiej psychiki. Swoją pasję do pomagania innym przekształcił w misję życiową, dzięki której tysiące osób odnajduje szczęście w swoich związkach.

Zobacz wszystkie posty autora Dominika Urgacz →