21 lutego 2024
fd54fb52-8fe4-4e4e-817f-83ca8926e179-7306777

Najlepsza data na ślub 2020? Przyszli małżonkowie mają pewność!

Organizacja ślubu, zwłaszcza z dużym przyjęciem weselnym, to prawdziwe wyzwanie, które wymaga odpowiedniego planowania i przygotowań. Trzeba znaleźć idealną salę, wybrać suknię, zarezerwować fotografa i zespół muzyczny, a także zaplanować zaproszenia, dekoracje i przekąski. Dla wielu par równie ważna jak te wszystkie elementy jest data ślubu. Chcą, aby była ona magiczna, matematycznie precyzyjna, jakby wskazana przez przeznaczenie… Jaka data w tym roku wydaje się najbardziej obiecująca? Sprawdziliśmy to!

Czy zastanawiacie się, kiedy najlepiej wziąć ślub? Z jednej strony może być dla Was istotne, aby pogoda była odpowiednia, dlatego rozważacie lato. Z drugiej strony, szukacie daty o mistycznym znaczeniu? A może po prostu chcecie wybrać datę, którą łatwo będzie Wam zapamiętać? Bez względu na to, jakie są Wasze motywacje, warto sprawdzić, jaka jest najpopularniejsza, czyli najlepsza data na ślub w 2020 roku!

Najlepsza data na ślub 2020? Przyszli małżonkowie mają pewność!

Dla wielu kobiet moment ślubu jest punktem zwrotnym w ich życiu. Wierzą, że w dniu wypowiedzenia sakramentalnego „tak” wkraczają na nową ścieżkę ku przyszłości, dlatego nie mogą wybrać byle jakiej daty. Najczęściej biorą pod uwagę czynniki takie jak pogoda, przesądna obecność litery „r” w nazwie miesiąca i logistyczne możliwości związane z przyjazdem gości w wybrany dzień. Dla niektórych ważne są także same cyfry, z których składa się data. Wierzą, że przyniosą im szczęście, będą łatwe do zapamiętania, a nawet utworzą korzystną formację numerologiczną. Nie bez znaczenia mogą być również astrologiczne dane dotyczące układu gwiazd w danym dniu. Na jaką datę wskazują znawcy tematu w tym roku?

Jaka jest najlepsza data na ślub w 2020 roku?

Łatwo się domyślić, że ze względu na kompozycję bliźniaczych cyfr, które są tak cenione przez nowożeńców, dwie wyjątkowo pożądane daty już minęły. Chodzi o 2 lutego 2020 roku i 20 lutego 2020 roku. Większość par jednak nie preferuje sukien ślubnych z długim rękawem i narzutek z białego futerka, ani zimowych ślubów, podczas których nie można przenieść przyjęcia na świeże powietrze. Dlatego na pierwszym planie znalazły się inne „ładnie prezentujące się” daty. Największym powodzeniem cieszy się podobno 10 października. Zwróćcie uwagę na interesujący zapis: 10.10.2020. Według niektórych, ta bliźniacza kompozycja liczb wróży sukces.

Przyszli małżonkowie rezerwują również sale i kościoły na daty: 4 kwietnia (4.04.2020), 6 czerwca (6.06.2020) i 8 sierpnia (8.08.2020).

Co o tym sądzicie? Czy Wy również planujecie (a może już celebrowaliście) własny ślub w wybrany dzień?

Dominika Urgacz

Ekspert w dziedzinie relacji międzyludzkich, posiada ponad 20 lat doświadczenia w doradzaniu parom oraz prowadzeniu warsztatów o budowaniu silnych i zdrowych związków. Autor licznych publikacji i bestsellerów na temat miłości, zaufania i komunikacji w relacjach. Jego prace są cenione za praktyczne podejście i głębokie zrozumienie ludzkiej psychiki. Swoją pasję do pomagania innym przekształcił w misję życiową, dzięki której tysiące osób odnajduje szczęście w swoich związkach.

Zobacz wszystkie posty autora Dominika Urgacz →