22 lutego 2024
7ea663eb-f847-4c76-bfe5-d294f789ee60-8863421

Najlepsze filmy na uwolnienie się po rozstaniu

Były już zestawienia filmów na Walentynki, były też filmy o modzie, które warto obejrzeć. Dzisiaj polecamy pozycje na nieco trudniejszy temat, czyli uwolnienie się po zerwaniu z partnerem. W naszym zestawieniu znajdą się filmy zarówno pełne humoru, jak i dramatyczne, które poruszą Twoje serce. Jeśli któregoś jeszcze nie widziałaś, musisz to koniecznie nadrobić! Oto najlepsze filmy na uwolnienie się po rozstaniu, które podpowiedzą Ci, jak odzyskać siebie i wleją do Twojego serca optymizm i wiarę w znalezienie prawdziwej miłości!

Zobacz też:

– Najlepsze filmy na Walentynki

– Filmy o modzie i z modą w tle, które musisz zobaczyć!

Najlepsze filmy na uwolnienie się – Sztuka odzyskiwania siebie

Dość nietypowa komedia romantyczna. Całość opowiada o uwolnieniu się po zerwaniu z partnerem, którego wcześniej się mieszkało razem. Nie ma tu zdrady, nie ma uwodzicielskiej kochanki – jest tylko szara codzienność i wygasanie uczuć.

Komedia jest nietypowa ze względu na zakończenie – choć nie takie, jakiego byśmy sobie życzyli, to jednak napawające nadzieją. Czy jest zabawnie? Oczywiście, a przecież to film z udziałem Jennifer Anniston!

Film posiada polski akcent – Vince Vaughn bardzo lubi podkreślać swoje polskie korzenie 🙂

Dominika Urgacz

Ekspert w dziedzinie relacji międzyludzkich, posiada ponad 20 lat doświadczenia w doradzaniu parom oraz prowadzeniu warsztatów o budowaniu silnych i zdrowych związków. Autor licznych publikacji i bestsellerów na temat miłości, zaufania i komunikacji w relacjach. Jego prace są cenione za praktyczne podejście i głębokie zrozumienie ludzkiej psychiki. Swoją pasję do pomagania innym przekształcił w misję życiową, dzięki której tysiące osób odnajduje szczęście w swoich związkach.

Zobacz wszystkie posty autora Dominika Urgacz →