21 lutego 2024
91435ac8-c049-4d5b-b122-2880c110cf4f-7629845

Najnowsze trendy w związkach i kobietach

Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia i sylwestrowa noc to czas pełen romantyzmu, w którym podejmujemy ważne decyzje dotyczące naszego życia i związków. Grudzień jest szczególnym miesiącem, gdy wiele par decyduje się na zaręczyny lub podejmuje ostatnie decyzje dotyczące ceremonii ślubnej i przyjęcia weselnego. Przedstawiamy najnowsze trendy w związkach i kobietach na rok 2016, które zostały podane przez florystkę, projektantkę sukien ślubnych i jubilera. Zapraszamy do zapoznania się z nimi!

Najnowsze trendy w związkach i kobietach – Tytanowe obrączki

Może się wydawać, że biżuteria ślubna jest czymś ponadczasowym i niezmiennym. Jednak okazuje się, że nawet w tym obszarze można wprowadzać nowe trendy. Choć trudno jest przewidzieć, jakie będą dominujące style biżuterii ślubnej w przyszłym roku, istnieją pewne możliwości. Jednym z nich są tytanowe obrączki, które mogą stać się coraz popularniejsze.

Najnowsze trendy w związkach i kobietach – Suknia w stylu boho

Najnowsze trendy w związkach i kobietach – Więcej kolorów!

Oprócz biżuterii i sukien ślubnych, trendy dotyczą również kwiatów. Jakie bukiety będą trzymać przyszłe panny młode, a jak najlepiej udekorować kościół i salę weselną? Okazuje się, że w przyszłym roku śluby staną się bardziej kolorowe i urozmaicone niż dotychczas. Romantyczne bukiety z dużą ilością zieleni, swobodnie grupowane kwiaty i nietypowe dodatki, takie jak jeżyny i inne owoce, będą coraz częściej pojawiać się na ślubnych kobiercach. Kolorowe zdobienia kwiatowe będą również widoczne na sukniach ślubnych, które będą wyznaczać styl bukietu i dekoracji.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o najnowszych trendach w branży ślubnej, zachęcamy do odwiedzenia Targów Młodej Pary, które odbędą się już 10 stycznia w Krakowie. Tam spotkasz wielu specjalistów, których wypowiedzi znalazły się w tym artykule.

Dominika Urgacz

Ekspert w dziedzinie relacji międzyludzkich, posiada ponad 20 lat doświadczenia w doradzaniu parom oraz prowadzeniu warsztatów o budowaniu silnych i zdrowych związków. Autor licznych publikacji i bestsellerów na temat miłości, zaufania i komunikacji w relacjach. Jego prace są cenione za praktyczne podejście i głębokie zrozumienie ludzkiej psychiki. Swoją pasję do pomagania innym przekształcił w misję życiową, dzięki której tysiące osób odnajduje szczęście w swoich związkach.

Zobacz wszystkie posty autora Dominika Urgacz →