21 lutego 2024
1fe98445-1f59-4ea3-b0e6-bd2293f42ac8-3474849

Niezwykłe fakty o łechtaczce, które warto poznać!

Różne nazwy, ta sama istota. Każda para może mieć dla niej inną nazwę, ale fachowo nazywamy ją łechtaczką. To niezwykle istotna część kobiecego ciała, która dostarcza nam dużo przyjemności w życiu. Dzisiaj chcemy przedstawić Wam niezwykłe fakty o łechtaczce, które warto poznać, aby poprawić swoje życie seksualne!

Niezwykłe fakty o łechtaczce – Przechodzi erekcję!

Chociaż nie jest to tak widoczna erekcja jak w przypadku męskich narządów płciowych, zasada jest ta sama. W trakcie podniecenia staje się lepiej ukrwiona i powiększa się! Jest to odpowiednik prącia u kobiet!

Niezwykłe fakty o łechtaczce – Każda jest inna i to jest normalne!

Każda łechtaczka, tak samo jak każda wagina, jest inna. Nie ma w tym nic dziwnego i jeśli nie sprawia Ci to dyskomfortu ani bólu, wszystko jest w porządku!

Niezwykłe fakty o łechtaczce – Nie liczy się rozmiar, a… odległość

Łechtaczki mają różne kształty i rozmiary. Jednak nie jest to zbyt istotne. O wiele ważniejsza jest odległość łechtaczki od wejścia do pochwy. To wpływa na odczuwanie przyjemności podczas stosunku pochwowego. Dlatego niektóre z nas potrzebują dodatkowej stymulacji.

Niezwykłe fakty o łechtaczce – Jest większa niż się wydaje

Zazwyczaj, gdy mówi się o łechtaczce (lub raczej gdy mówią o niej mężczyźni), mamy na myśli jedynie jej żołądź. Jeśli partner ogranicza się jedynie do tego małego fragmentu, warto pokazać mu atlas anatomiczny i wytłumaczyć, że niektóre łechtaczki mają rozmiar zbliżony do penisa!

Niezwykłe fakty o łechtaczce – Czasami trwa dłużej

Ktoś powiedział Ci, że wystarczy kilka minut? Jeśli był to mężczyzna, to raczej niewiele wie o kobiecym orgazmie! Do osiągnięcia szczytowania potrzeba nawet 20-25 minut! Niektóre kobiety potrzebują nawet dwa razy więcej czasu! I to wcale nie oznacza, że z nimi jest coś nie tak! W rzeczywistości wszystko zależy od wielu czynników – dnia miesiąca, nawilżenia, podniecenia, zdrowia, przyjmowanych leków, stresu…

Dominika Urgacz

Ekspert w dziedzinie relacji międzyludzkich, posiada ponad 20 lat doświadczenia w doradzaniu parom oraz prowadzeniu warsztatów o budowaniu silnych i zdrowych związków. Autor licznych publikacji i bestsellerów na temat miłości, zaufania i komunikacji w relacjach. Jego prace są cenione za praktyczne podejście i głębokie zrozumienie ludzkiej psychiki. Swoją pasję do pomagania innym przekształcił w misję życiową, dzięki której tysiące osób odnajduje szczęście w swoich związkach.

Zobacz wszystkie posty autora Dominika Urgacz →