22 lutego 2024
ada775c7-4f5a-4860-ad95-74c49abd7550-1797821

Niezwykłe upominki dla nowożeńców

Wyjątkowe prezenty ślubne dla pary młodej

Para młoda, rozpoczynając nowy rozdział życia, potrzebuje wielu niezbędnych akcesoriów i przedmiotów do domu. Jeśli nie proszą o pieniądze w kopercie, warto zastanowić się nad prezentem, który będzie wyjątkowy, przemyślany i jednocześnie przydatny. Niektóre prezenty ślubne zostają w pamięci na całe życie, a codziennie używane przedmioty domowe służą latami. Dlatego warto zadbać o to, aby były eleganckie i trafione. Przedstawiamy kilka oryginalnych prezentów ślubnych, które na pewno sprawią parze młodej radość i będą im służyć przez długi czas.

1) Luksusowa pościel z haftem

Pościel to tradycyjny prezent ślubny. Komplety z trwałych, eleganckich tkanin są piękną pamiątką na długie lata. Współcześnie wyroby haftowane przeżywają renesans, dlatego warto zastanowić się nad zindywidualizowaną pościelą jako prezentem dla pary młodej. Piękna bielizna, ozdobiona haftem lub monogramem, na pewno sprawi nowożeńcom radość i przyda się podczas urządzania sypialni. W sklepie DILANI można znaleźć wysokiej jakości produkty, takie jak kołdry puchowe i antyalergiczne.

2) Oryginalna zastawa stołowa

Elegancka zastawa stołowa (komplet kawowy lub obiadowy) to marzenie każdej perfekcyjnej pani domu. Piękne naczynia są również doskonałym upominkiem dla tych, którzy tworzą nowe, rodzinne gniazdo. Wybierając serwis, warto zasięgnąć rady znajomych, aby wybrać taki prezent, który będzie odpowiadał gustom pary młodej. Mnogość wzorów, kolorów i kształtów na pewno pozwoli znaleźć zestaw, który spodoba się nowożeńcom. Ciekawym pomysłem jest także szkło grawerowane, na przykład kieliszki z dedykacją z okazji ślubu lub inicjałami pary młodej i datą wyjątkowego dnia.

3) Ekspres do kawy

Ekspres do kawy to idealny prezent dla pary młodej, która nie wyobraża sobie poranka bez aromatycznej „małej czarnej”. To funkcjonalny i elegancki przedmiot, który dodatkowo wzbogaci wyposażenie kuchennego wnętrza. Wybór różnych modeli i zakresów cenowych jest ogromny, dlatego warto znać preferencje nowożeńców. Stylowy, praktyczny ekspres pozwoli przygotować dokładnie taką kawę, na jaką będą mieć ochotę właściciele, w zależności od nastroju i okazji.

4) Kosz piknikowy

Kosze piknikowe ostatnio stają się bardzo popularne. Taki prezent na pewno spodoba się parom, które lubią styl rustykalny i kontakt z naturą. Kosz jest jednak ciekawym podarunkiem nie tylko dla osób lubiących spędzać czas na świeżym powietrzu. Elegancki, w pełni wyposażony przedmiot zachęci do wyjścia z mieszkania nawet największego domatora. Nowożeńcy na pewno będą z życzliwością wspominać pomysłowego gościa podczas pikników na świeżym powietrzu.

5) Zestaw walizek

Eleganckie walizki przydadzą się podczas podróży poślubnej i innych wspólnych wyjazdów. Wybierając przedmioty, warto postawić na takie, które są wykonane z dobrego materiału i mają kilkuletnią gwarancję. Walizki na pewno będą dobrym prezentem dla tych, którzy lubią podróżować lub często wyjeżdżają w sprawach zawodowych.

Inne oryginalne prezenty ślubne

Nawet najbardziej popularne i klasyczne prezenty mogą być oryginalne, jeśli gość weselny włoży w ich wybór trochę wysiłku i serca. Jeśli jednak komuś zależy na czymś zupełnie nietypowym, może podarować parze młodej na przykład lekcję gotowania, spersonalizowane gadżety biurowe lub prezent wykonany własnoręcznie.

A Wy jakie oryginalne prezenty ślubne znacie? Co byście wybrały?

Dominika Urgacz

Ekspert w dziedzinie relacji międzyludzkich, posiada ponad 20 lat doświadczenia w doradzaniu parom oraz prowadzeniu warsztatów o budowaniu silnych i zdrowych związków. Autor licznych publikacji i bestsellerów na temat miłości, zaufania i komunikacji w relacjach. Jego prace są cenione za praktyczne podejście i głębokie zrozumienie ludzkiej psychiki. Swoją pasję do pomagania innym przekształcił w misję życiową, dzięki której tysiące osób odnajduje szczęście w swoich związkach.

Zobacz wszystkie posty autora Dominika Urgacz →