22 lutego 2024
8ef01d5d-079d-4e6a-9739-016fa59e7eb7-5215178

Podziękowania dla rodziców na weselu. 10 oryginalnych pomysłów

Organizując ślub, zdajesz sobie sprawę, jak wiele rzeczy trzeba załatwić. Musisz zaplanować wszystko od A do Z, aby ten najważniejszy dzień w twoim życiu był perfekcyjny. Nie zapomnij jednak o rodzicach, którzy zasługują na podziękowanie za wszystko, czego doświadczyłeś. Mamy dla ciebie kilka pomysłów, jak im to zrobić.

Podziękowania dla rodziców są jednym z elementów wesela.

Wiele par tradycyjnie wręcza im kosze z słodyczami, alkoholami, kawą i herbatą, do których dodają jeszcze osobisty upominek. Oczywiście rodzice docenią taki kosz pełen niespodzianek, zwłaszcza jeśli sami go skomponujesz, znając ich preferencje. Jeśli jednak chcesz wzbogacić prezenty dla rodziców, mamy dla ciebie 10 propozycji.

1) Dedykacja handmade

Ręcznie robione prezenty, zwłaszcza te ekologiczne, są teraz bardzo popularne na weselach. Drewno, sznurki i pięknie wytłaczane lub wypisane litery tworzą wzruszające podziękowania dla rodziców. Mama i tata z pewnością postawią je w widocznym miejscu, aby zawsze pamiętać o swoich cudownych dzieciach.

2) Zabawne karykatury i obrazki

Wyjątkowe obrazy, przedstawiające was, waszych rodziców lub waszą rodzinę, na pewno wywołają uśmiech na twarzach rodziców. Jeśli macie dystans do siebie, wybierzcie karykatury. Jeśli nie jesteście zdolni artystycznie, poszukajcie ogłoszeń w internecie. Na podstawie zdjęcia można stworzyć prawdziwą pamiątkę z duszą.

3) Las w słoiku

Zamiast tradycyjnych bukietów, podaruj rodzicom inspirujący las w słoiku, ozdobiony weselnymi akcentami. To nowoczesna, piękna i trwała forma podziękowania. Wystarczy o nią dobrze dbać. Możecie również podarować rodzicom zestaw do samodzielnego stworzenia podobnej ozdoby.

4) Kubki z dedykacją

Personalizowane kubki z krótką, ale poruszającą lub zabawną sentencją to uroczy prezent, który rodzice będą używać do picia kawy i herbaty, zawsze myśląc o was.

5) Album ze zdjęciami

Stwórzcie piękny album ze wspólnymi zdjęciami was, waszych rodziców i szczęśliwymi chwilami. To pamiątka, do której rodzice będą chętnie wracać, a kolejne zdjęcia ze ślubu będą tylko dodatkowym uzupełnieniem.

6) Leżaki

Personalizowane leżaki to prezent z przymrużeniem oka, który na pewno okaże się przydatny. Który rodzic nie lubi odpocząć w ogrodzie? Mama i tata będą dumni z dedykacji i z pewnością zabiorą leżaki ze sobą na wakacje.

7) Biżuteria

Nie trudno znaleźć biżuterię dedykowaną rodzicom pary młodej. Jeśli jednak chcesz poszukać czegoś bardziej wyjątkowego, zwróć uwagę na ich preferencje. Cenną pamiątkę będą nosić zawsze przy sobie.

8) Zegar

Wyjątkowy zegar dla rodziców, z waszym zdjęciem, dedykacją lub wybranym motywem weselnym, będzie przypominał o miłości i upływającym czasie.

9) Personalizowane ręczniki

Personalizowane ręczniki to gadżet, który rozbawi i się przyda. Rodzice z dumą będą je zawieszać w łazience lub zabierać na urlop.

10) Szklane wazony z podziękowaniem

Eleganckie wazony z grawerowanym podziękowaniem to piękny prezent, który ozdobi dom rodziców. Wymyślcie sentencję i sprawcie im miłą niespodziankę.

Dominika Urgacz

Ekspert w dziedzinie relacji międzyludzkich, posiada ponad 20 lat doświadczenia w doradzaniu parom oraz prowadzeniu warsztatów o budowaniu silnych i zdrowych związków. Autor licznych publikacji i bestsellerów na temat miłości, zaufania i komunikacji w relacjach. Jego prace są cenione za praktyczne podejście i głębokie zrozumienie ludzkiej psychiki. Swoją pasję do pomagania innym przekształcił w misję życiową, dzięki której tysiące osób odnajduje szczęście w swoich związkach.

Zobacz wszystkie posty autora Dominika Urgacz →